телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
АНОНСИ

 

index

 

Реолюція гідності 2

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

baner 29 sesiya

заголовок

банер результати конкурсу

konkurs оголошення конкурси проекті 2018

 

ЛІЧИЛЬНИКИ

БАНЕР праоа допомога

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Flag Counter
483 16.09.2016

            1Наприкінці червня депутатами районної ради сьомого скликання було прийнято Програму підтримки та розвитку місцевих ініціатив громад Корецького району на 2016 рік. Згодом оголошено конкурс проектів серед міської та сільських рад району, спрямованих на покращення благоустрою населених пунктів та вирішення нагальних проблем громад. Так, у п’ятницю, 9 вересня, відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців місцевих ініціатив громад району. На початку засідання голова райради Ігор Хоменчук та голова РДА Сергій Черній, які також є співголовами конкурсної комісії, подякували громадам-учасникам за ініціативи, співпрацю та висловили надіяю на подальшу активність громад.

 

            Загалом у конкурсі взяло участь сім громад району: шість сільських (Головницька, Річецька, Сапожинська, Світанівська, Крилівська, Гвіздівська) і міська громада (м.Корець).

            На розгляд комісії Річецька сільська рада подала два проекти: «Реконструкція мережі зовнішнього освітлення в селі Річки та в селі Копитів», «Реконструкція Річецької ЗШ І-ІІ ст. з метою облаштування Річецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.- дошкільний навчальний заклад». Сапожинська сільська рада запропонувала проект: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Осташівка в селі Сапожин». Світанівська сільська рада працювала над проектом «Реконструкція системи водопостачання в селі Світанок». На розгляд комісії конкурсу Головницька сільська рада запропонувала проект «Реконструкція мережі зовнішнього освітлення в селі Головниця». Крилівська сільська рада – проект «Облаштування зовнішнього освітлення по вулицях Камінського, Молодіжна, Миру, Шкільна в с. Крилів». Гвіздівська сільська рада підготувала проект «Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Набережної в селі Гвіздів». Корецька міська рада підготувала чотири проекти: «Упорядкування берегової смуги р. Корчик», «Облаштування туристичного пішохідного маршруту в районі «Замкова гора» м. Корець», «Облаштування зовнішнього освітлення по вулицях Котляревського, Тиха, Наливайка, Грінченка, провулок Кривоноса в м. Корець», «Упорядкування водного джерела у провулку Пушкіна в межах м. Корець».

2

            Згідно Програми з районного бюджету виділено коштів у сумі 400 тисяч гривень при умові співфінансування у розрахунку: 50% – кошти районного бюджету, 50% – кошти міського, сільських бюджетів, кошти місцевих громад, інших джерел не заборонених чинним законодавством України.

            Загальна сума усіх проектів громад-учасників становить 487 тисяч 500 гривень, після обговорення комісією прийнято рішення та визначено проекти-переможці.

            Комісією було відібрано для співфінансування дев’ять проектів: два міські та сім сільських. Ще два запропоновані проекти Корецької міської ради було залишено у резерві.

Іванна ГОТЛІБ

Розпорядження голови ради
15.01.2019
УКРАЇНА Корецька районна рада (сьоме скликання) РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної ради 15 січня 2019 року № 4 – О ...
Корецьке бюро правової допомоги інформує
14.01.2019
...
Корецьке бюро правової допомоги інформує
14.01.2019
...
Корецьке бюро правової допомоги інформує
14.01.2019
...
Корецьке бюро правової допомоги інформує
14.01.2019
...
Проекти рішень чергової сесії районної ради
08.01.2019
29 позачергова сесія районної ради 25 січня 2019 року питання порядку денного: Про програму розвитку інвестиційної діяльності в Корецькому районі на 2019 – 2020 роки. Про програму заходів з відзначення державних та професійних ...
прапор районної ради корецького району © 2016 - 2019 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело