телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
АНОНСИ

 

index

 

Реолюція гідності 2

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

baner 26 sesiya

заголовок

банер конкурс директори

konkurs оголошення конкурси проекті 2018

 

ЛІЧИЛЬНИКИ

БАНЕР праоа допомога

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Flag Counter
402 16.09.2016

            1Наприкінці червня депутатами районної ради сьомого скликання було прийнято Програму підтримки та розвитку місцевих ініціатив громад Корецького району на 2016 рік. Згодом оголошено конкурс проектів серед міської та сільських рад району, спрямованих на покращення благоустрою населених пунктів та вирішення нагальних проблем громад. Так, у п’ятницю, 9 вересня, відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців місцевих ініціатив громад району. На початку засідання голова райради Ігор Хоменчук та голова РДА Сергій Черній, які також є співголовами конкурсної комісії, подякували громадам-учасникам за ініціативи, співпрацю та висловили надіяю на подальшу активність громад.

 

            Загалом у конкурсі взяло участь сім громад району: шість сільських (Головницька, Річецька, Сапожинська, Світанівська, Крилівська, Гвіздівська) і міська громада (м.Корець).

            На розгляд комісії Річецька сільська рада подала два проекти: «Реконструкція мережі зовнішнього освітлення в селі Річки та в селі Копитів», «Реконструкція Річецької ЗШ І-ІІ ст. з метою облаштування Річецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст.- дошкільний навчальний заклад». Сапожинська сільська рада запропонувала проект: «Поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Осташівка в селі Сапожин». Світанівська сільська рада працювала над проектом «Реконструкція системи водопостачання в селі Світанок». На розгляд комісії конкурсу Головницька сільська рада запропонувала проект «Реконструкція мережі зовнішнього освітлення в селі Головниця». Крилівська сільська рада – проект «Облаштування зовнішнього освітлення по вулицях Камінського, Молодіжна, Миру, Шкільна в с. Крилів». Гвіздівська сільська рада підготувала проект «Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Набережної в селі Гвіздів». Корецька міська рада підготувала чотири проекти: «Упорядкування берегової смуги р. Корчик», «Облаштування туристичного пішохідного маршруту в районі «Замкова гора» м. Корець», «Облаштування зовнішнього освітлення по вулицях Котляревського, Тиха, Наливайка, Грінченка, провулок Кривоноса в м. Корець», «Упорядкування водного джерела у провулку Пушкіна в межах м. Корець».

2

            Згідно Програми з районного бюджету виділено коштів у сумі 400 тисяч гривень при умові співфінансування у розрахунку: 50% – кошти районного бюджету, 50% – кошти міського, сільських бюджетів, кошти місцевих громад, інших джерел не заборонених чинним законодавством України.

            Загальна сума усіх проектів громад-учасників становить 487 тисяч 500 гривень, після обговорення комісією прийнято рішення та визначено проекти-переможці.

            Комісією було відібрано для співфінансування дев’ять проектів: два міські та сім сільських. Ще два запропоновані проекти Корецької міської ради було залишено у резерві.

Іванна ГОТЛІБ

Корецьке бюро правової допомоги інформує
16.10.2018
...
Рішення районної ради
11.10.2018
434. Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2016-2020 роки 435. Про погодження плану залучення сил та засобів на гасіння пожеж у Корецькому районі 436. Про ...
Розпорядження голови ради
01.10.2018
УКРАЇНА Корецька районна рада (сьоме скликання) РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної ради від 01 жовтня 2018 року № 27 - О Про ...
Рішення районної ради
27.09.2018
415. Про інформацію про результати діяльності Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури на території Корецького району в першому півріччі 2018 року. 416. Про програму правової освіти населення Корецького району на 2018 – 2020 р...
Корецьке бюро правової допомоги інформує
21.09.2018
...
Корецьке бюро правової допомоги інформує
12.09.2018
...
прапор районної ради корецького району © 2016 - 2018 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело