телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
АНОНСИ

 

index

 

Реолюція гідності 2

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

baner 29 sesiya

заголовок

банер результати конкурсу

konkurs оголошення конкурси проекті 2018

 

ЛІЧИЛЬНИКИ

БАНЕР праоа допомога

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Flag Counter
778 09.11.2016

1

         Професія культпрацівника для багатьох виглядає як щоденне свято: людина не працює фізично, пограє-поспіває, збере глядачів, проведе кілька разів на рік концерт, одним словом – відпочиває. Однак так можуть думати тільки ті, хто бачив діяльність завклуба дуже здалеку. Працівники культури – це люди, які своєю працею, ентузіазмом, наполегливістю, забезпечують гарний відпочинок усім нам, а кожен виступ вартує клубка нервів, інколи сліз і вимагає блискавичного рішення в певних ситуаціях. Саме ці люди у листопадові дні відзначають своє професійне свято. Ось і культпрацівники Кореччини напередодні цього дня, 8 листопада, відсвяткували.

Вітали майстрів гарного настрою голова районної ради Ігор Хоменчук, перший заступник голови РДА Володимир Кулик, секретар міської ради Олена Ясковець, в.о. начальника сектору культури і туризму РДА Валерій Васильчук, колеги.

              Культура відіграє визначальну роль у творенні духовного простору нашої держави. Саме на вашій самовідданості, ентузіазмі та високій професійності тримається культурне життя жителів Кореччини, – звернувся до культпрацівників Ігор Федорович. – Прийміть щиру вдячність за служіння мистецтву, творчий пошук і самовідданість. Від імені депутатського корпусу вдячний чоловічому колективу «Ясени», які у цей нелегкий для країни час, неодноразово відвідували зону АТО, аби підняти бойовий дух наших захисників.3

За словами очільника райради, цьогоріч спільно із райдержадміністрацією та депутатським корпусом було виділено кошти на заміну стільців у ДШМ, на облаштування внутрішніх вбиралень у приміщенні районного історичного музею та районної центральної бібліотеки, на заміну вікон у КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля».

– Це невелика частина того, що ми хотіли б зробити, тому будемо намагатися у наступному році зробити більше, – підсумував Ігор Хоменчук.

За сумлінну працю, особистий вагомий внесок у розвиток культури району і народного аматорського мистецтва, з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва від Корецької райради та Корецької РДА грамоти та квіти отримали звукорежисер, керівник народного аматорського колективу народної музики Ігор Заводовський, завідуючий клубом с. Коловерть Григорій Власюк, завідуюча клубом с. Калинівка Галина Куцмус, завідуюча клубом с. Колодіївка Оксана Кравцова, учасниця народного аматорського колективу народної музики та оркестрової групи народного аматорського хору «Діброва» Надія Ткач, учасниця народного аматорського ансамблю української пісні «Серпанок», народного аматорського хору «Діброва» Ганна Гальчук, солістка народного аматорського хору «Діброва», учасниця народного аматорського ансамблю української пісні «Серпанок» та літературного клубу «Душі криниця» Ніна Дицяк, учасниця клубу за інтересами «Горлиця» та народного аматорського ансамблю української пісні «Серпанок» Тетяна Мендалюк, солістка народного аматорського ансамблю української пісні «Серпанок», народного аматорського хору «Діброва» Олена Коробка, керівник народного аматорського ансамблю української пісні «Волошка» с. Жадківка Ольга Мисюра.

Вітальні слова та солодкі подарунки отримали культпрацівники від міської ради. А почесну грамоту секретар міськради Олена Ясковець вручила народному аматорському ансамблю української пісні «Серпанок» (керівник Сергій Страшевський).4

Найкращі побажання від колег з нагоди днів народжень отримували Заслужений працівник культури України Віталій Сидорчук та головний бухгалтер галузі Тетяна Артемчук.

Слова подяки того дня адресувалися не лише винуватцям свята, але й усім тим, хто співпрацює із представниками цієї галузі, хто підтримує та допомагає нести мистецтво у люди. В.о. начальника сектору культури і туризму РДА Валерій Васильчук щиро привітав колег із професійним святом, подякував за плідну роботу, а також вручив подяки приватним підприємцям Василю Галушко та Сергію Баланчику, які є учасниками усіх святкових дійств. Серед буденних клопотів, сімейних проблем та роботи знаходять час і ті, хто не пов’язав свою професію із мистецтвом, але увесь свій вільний час присвячує саме йому. Це Ганна Гальчук, Олена Коробка, Ніна Дицяк, Тетяна Мендалюк, Надія Ткач, Оксана Рогальчук, Ольга Мисюра.

5Ну, а потім, звісно, культпрацівники вітали один одного піснями, танцями, жартівливими мініатюрами. Своєю майстерністю порадували присутніх Оксана Миськевич, Вікторія Годюк, Катерина Зубрицька, Віталій Сидорчук, Алла Бочко, Алла Буба, Лариса Мацько, керівник дитячого зразкового танцювального колективу «ШАНС» Валентина Білевич, чоловічий аматорський квартет «Ясени», народний аматорський ансамбль української пісні «Серпанок», гурт «Росава».

Словом – було весело. Всім свято надзвичайно сподобалося. Тож нехай їхнє буденне життя буде не менш яскравим та чудовим.

 

Іванна ГОТЛІБ

 

 

 

 

 

 

IMG 4383

IMG 4397

IMG 4505

Розпорядження голови ради
15.01.2019
УКРАЇНА Корецька районна рада (сьоме скликання) РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної ради 15 січня 2019 року № 4 – О ...
Корецьке бюро правової допомоги інформує
14.01.2019
...
Корецьке бюро правової допомоги інформує
14.01.2019
...
Корецьке бюро правової допомоги інформує
14.01.2019
...
Корецьке бюро правової допомоги інформує
14.01.2019
...
Проекти рішень чергової сесії районної ради
08.01.2019
29 позачергова сесія районної ради 25 січня 2019 року питання порядку денного: Про програму розвитку інвестиційної діяльності в Корецькому районі на 2019 – 2020 роки. Про програму заходів з відзначення державних та професійних ...
прапор районної ради корецького району © 2016 - 2019 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело