телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
АНОНСИ

 

index

 

Реолюція гідності 2

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

baner 22 sesiya

заголовок

банер конкурс директори оголошення конкурси проекті 2018

 

ЛІЧИЛЬНИКИ

БАНЕР праоа допомога

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

Flag Counter
3079 02.03.2018

 22 позачергова сесія районної ради

18 квітня 2018 року

 

питання порядку денного:

Про районну програму розвитку велоспорту на 2018 - 2020 роки

Про внесення змін та доповнень до районної  програми військово - патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України  на 2018 – 2020  роки

Про утворення опорного закладу Великомежиріцький ліцей Корецької районної ради Рівненської області.

Статут опорного закладу

Положення про Дивенську філію

Положення про Колодіївську філію

Про умови проведення конкурсу на визначення опорних навчальних закладів   у  Корецькому   районі.

Про внесення змін до програми розвитку туризму в Корецькому районі на 2016 – 2020 роки

Про оголошення «сезону тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами

Про передачу у постійне користування земельної ділянки Самострілівському НВК в с. Самостріли на території Самострілівської сільської ради.

Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території Стовпинської сільської ради

Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка відводиться в оренду Рижук Тетяні Сергіївні на території Головницької сільської ради

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які передані в оренду Свято – Успенському чоловічому монастирю Рівненсько – Острозької Єпархії УПЦ на території Жадківської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді ПрАТ «ВФ Україна» на території Крилівської сільської ради.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді ПрАТ «ВФ Україна» на території Великомежиріцької сільської ради.

Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передана в оренду ПрАТ «Київстар» на території Бриківської сільської ради

Про обрання уповноваженого представника районної ради на загальних зборах засновників «Редакції Корецького районного радіомовлення»

Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

------------------------------------------------------------------------------------------------------

217 30.11.2017
  1. Про внесення змін та доповнень до районної  програми військово - патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2017 рік.

  2. Про  внесення змін до районної програми підтримки статутної діяльності Корецької районної організації Товариства Червоного Хреста України.

  3. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, освіти, культури, спорту та у справах молоді.

  4. Про внесення змін до складу президії районної ради сьомого скликання.

  5. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради та заступнику голови  районної  ради.

  6. Про звернення депутатів Корецької районної ради щодо реформування лісового господарства України.

  7. Про продовження контракту з директором КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля».

  8. Про затвердження Статуту (нова редакція) опорного закладу  Великомежиріцький навчально-виховний комплекс ,,Школа І ступеня – гімназія” Корецької районної ради Рівненської області та затвердження Положення ,,Про Дивенську філію Великомежиріцького навчально-виховного комплексу ,,Школа І ступеня – гімназія” і ,,Про Колодіївську філію Великомежиріцького навчально-виховного комплексу  ,,Школа І ступеня – гімназія” Корецької районної ради Рівненської області.

  9. Про  внесення  змін  до районного бюджету на 2017 рік.

 

Корецьке бюро правової допомоги інформує
20.04.2018
...
Корецьке бюро правової допомоги інформує
20.04.2018
...
Корецьке бюро правової допомоги інформує
20.04.2018
...
Рішення районної ради
18.04.2018
361. Про районну програму розвитку велоспорту на 2018 - 2020 роки. 362. Про утворення опорного закладу Великомежиріцький ліцей Корецької районної ради Рівненської області. Статут опорного закладу Положення про Дивенську філію Положення про Ко...
Розпорядження голови ради
06.04.2018
УКРАЇНА Корецька районна рада (сьоме скликання) РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної ради від 06 квітня 2018 року № 8-О Про скликання позачергової д...
Корецьке бюро правової допомоги інформує
28.03.2018
...
прапор районної ради корецького району © 2016 - 2018 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело