телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
479 06.12.2016

Любов Олексіївна Онищук – жінка-керівник, жінка-господиня. Її велику родину складає село Коловерть. Це майже шість сотень населення. І хто б, коли б із мешканців не звернувся до неї зі своїми турботами, Любов Олексіївна має вислухати, зрозуміти і допомогти усім, що в її силах. Адже вона – голова Коловертівської сільської ради. Громада довірила їй цю посаду вже втретє, а довіра – річ важлива, її треба не лише заслужити, а й виправдовувати кожного дня своєї праці – вважає пані Любов.

                    Вперше я прийшла на цю посаду у 2001 році. Мені тоді було 47 років, до цього майже тридцять років працювала бухгалтером сільради. Тому місію сільського голови знала, – розповідає жінка. – Сьогодні працювати у селі тяжко. Ти сам-один. Раніше була підтримка колективних господарств, а нині вирішуєш усі проблеми сам, але ми намагаємося із кожною людиною знайти спільну мову. Чим можемо, допомагаємо. Не можу сказати, що й сьогодні мені всі довіряють, не хочу говорити цього за всю громаду, адже всі люди різні. Але те, що мене обрали на цю посаду не вперше, обрали з-поміж інших кандидатів, звичайно, є великим проявом довіри. І я дуже вдячна за це нашим жителям. Кожного дня стараюся, аби їхня довіра була виправдана.1

Народилася Любов Олексіївна у селі Даничів у сім’ї службовців. Згодом сім’я проживала у Залізниці, а потім доля занесла родину Губар до села Коловерть, яке стало рідним. Тут зустріла долю – вірного друга Віталія. У взаємній любові у них народилося трійко дітей – сини Ігор і Андрій, донька Надія. Нині ж пані Люба багата на внучат. Адже має їх аж одинадцять.

                    Звичайно, вдома я дружина для свого чоловіка, мати для своїх люблячих дітей, бабуся для улюблених внучат. По господарству більшість питань лягає на плечі чоловіка – мені важче для цього знайти час. Але чимало сімейних питань вирішую і я, тому що на своїй посаді звикла відповідати за інших. Загалом сьогодні дещо легше – діти вже дорослі. Раніше ж було важкувато усе суміщати.

Секретом успіху у роботі Любов Олексіївна вважає, що насамперед потрібно бути людиною – в усіх аспектах цього поняття. Адже й сама багато працює з людьми, кожен із них є неповторною особистістю, не схожою на інших. Тому, аби робота була виконана якісно, вчасно і без сварок, треба вміти знаходити підхід до кожної людини.

                    У нас люди дуже трудолюбиві. Працюють на полях, вирощують сільгосппродукцію і за цей рахунок живуть. А ще на території сільської ради працюють чотири агроформування. Людям уже легше, оскільки мають додаткову копійку. І сільських бюджет виконується. У селі працюють і школа, і будинок культури, і ФАП, є два приватні магазини. Цьогоріч відкрили дитячу групу у Коловертівському НВК, кошти на яку було виділено із сільського бюджету.

Перші помічники сільського голови – депутати та члени виконкому. Якщо йдеться про справи громади, то байдужих немає. Тоді за їх вирішення беруться гуртом.Та й вдома двері Любові Олексіївні відкриті для всіх – люди можуть зайти і ввечері, і в суботу, і в неділю, на роботі – в обідню перерву, і навіть коли вона у відпустці. Відвідує служби Божі у місцевому храмі, де спілкується із людьми. До всіх треба ставитися з розумінням. Адже це село, а в селі завжди вистачає невідкладних проблем.

 

Іванна ГОТЛІБ

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2019 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело