телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
6 06.08.2020

ІРЦ 1Уже більше року на Кореччині діє заклад, покликаний забезпечити реалізацію права дітей з особливими освітніми потребами на рівний доступ здобуття повноцінної освіти, – Корецький інклюзивно-ресурсний центр. 4 серпня у закладі побували голова Корецької районної ради Ігор Хоменчук та голови постійних комісій райради Надія Баланчик та Олександр Кіселик.

Із діяльністю ІРЦ та його колективом ознайомила директорка Ніна Андріївна Дець. Основним завданням центру є комплексне вивчення особливостей та потреб кожної дитини, консультування батьків, педагогів і корекційних спеціалістів шкіл, дитсадочків, безпосередньо корекційна робота з вихованцями закладу. Із цим успішно справляються четверо педагогічних працівників: учитель-дефектолог Оксана Павловська, учитель-реабілітолог Раїса Кучерук, два практичні психологи Юлія Копель та Аліна Тарарова. Веденням ділової документації займається Оксана Малевич, а за дотриманням чистоти і порядку в закладі слідкує Ольга Бармак.

33 05.08.2020

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти району повідомляє, що відповідно до п.12 Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад Корецького району, затвердженого рішенням сесії Корецької районної ради Рівненської області від 11.06.2020 № 589, до участі у конкурсі на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти допущено:

27 27.07.2020
Голова районної ради І.Хоменчук провів нараду з патронажною службою районної ради, де підвів підсумки роботи за звітній період.
Патронажна служба районної ради створена в квітні 2016 року з метою сприяння здійснення своїх повноважень , сприяння захисту законних прав і інтересів жителів та територіальних громад району,участі громадськості у вирішенні питань місцевого значення.
В патронажну службу на громадських засадах входять сім радників з питань освіти, культури, духовності, спорту, молоді, ветеранів АТО, охорони здоров’я, соціально- правових питань, економіки, інвестиційної діяльності, волонтерів, громадських та благодійних організацій.
На нараді були підбиті підсумки роботи, обговорені реформи у галузях освіти, охорони здоров’я, адміністративно-територіального устрою, децентралізації.
За результатами роботи, голова ради І.Хоменчук відзначив радників, а саме: Юрія Вакуліча, Олександра Солоненка, Ірину Осіпчук, Віктора Мороза, Олександра Приступлюка,   Віталія Сидорчука, Олександра Якимчука подяками районної ради.
345 27.07.2020

1На контролі Корецької районної ради перебуває програма підтримки розвитку професійно-технічної освіти району, згідно якої з районного бюджету виділили 50 тис. грн на облаштування навчально-практичного центру у ВПУ №24 м. Корця. Як проходять ремонтні роботи у закладі, представники районної влади оглянули 22 липня.

348 27.07.2020

1У процесі реалізації адміністративно-територіального устрою області, у майбутньому комунальні установи перейдуть у юрисдикцію новоствореної Рівненської районної ради, яка буде вирішувати доцільність функціонування тієї чи іншої організації. Про це розповів голова Корецької районної ради Ігор Хоменчук на черговій нараді з керівниками комунальних підприємств, установ та організацій, яка відбулася 22 липня.

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело