телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
305 26.08.2016

            1 111Світ дитинства – це чарівний світ, в якому дитина може пограти в ляльки, машинки, м’яч. І хоча дитинство пролітає дуже швидко, воно все-таки дуже цікаве, яскраве і веселе. Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження – таке завдання постало перед очільниками районної і сільської влади.

            25 серпня жителі села Колодіївка чекали з особливим нетерпінням. Цей день запам’ятається мешканцям села не просто як сонячний літній день, але і як день відкриття дошкільного підрозділу на базі Колодіївського НВК «ЗШ І ступеня – ДНЗ». Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Дошкільний заклад відвідуватиме 13 дошкільнят.

            Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів села.

            З хлібом-сіллю тут зустрічали гостей. А вітання лунали цього дня й від вихованців закладу, які розповідали вірші та продемонстрували таланти співу.

            Розділити радість із мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали голова районної державної адміністрації Сергій Черній, заступник голови районної ради Віктор Дулюк, директор офісу реформ у Рівненської області, депутат Корецької районної ради Руслан Сивий, депутат обласної ради Андрій Сайчук, сільській голова Оксана Слободенюк, сільський голова попередніх скликань Галина Поліщук, приватний підприємець Петро Олевський, начальник відділу освіти Корецької РДА Оксана Форсюк.

            У вітальному слові сільський голова зазначила: – Це важлива подія для усіх нас. Ми й надалі будемо працювати над тим, аби допомагати дитячому навчальному закладу. Тож нехай дітки тут виховуються у добрі та любові.

            – Існує такий вислів: «Все найкраще дітям», а для наших колодіївчан це дивіз, гасло з яким вони ідуть з року в рік по життю. Ще у 1934 році на місці нашої школи ріс березовий гай, школи не було і громада вирішила – школі бути. І через три роки, у 1937, шкільний дзвіночок скликав перших учнів у новозбудоване приміщення школи. З того часу пройшло вісімдесят років, школа завжди була на хорошому рівні у районі, наші учні є учасниками та призерами районних олімпіад, конкурсів. Жодна дитина не стоїть на обліку у міліції. Молоді хоч і небагато, але залишаються у селі, народжуються дітки, і батьки хочуть, щоб їх нащадки були розвиненими, вихованими, доглянутими. Тому у 2015 році постало питання про оптимізацію закладу. Байдужим не залишився ніхто. Усі мешканці Колодіїки зголосилися створити НВК, відкрити дошкільну групу з короткотривалим перебуванням. Дякую людям з палкими серцями, золотими руками, справжнім патріотам свого села, які допомагали будувати наш заклад.     

            Згодом відбулося урочисте перерізання червоної стрічки. Після цього представники влади та почесні гості відправились на невелику екскурсію навчальним закладом. Враження тут переповнювали кожного. Адже все зроблено дуже гарно, для малечі є все необхідне. Зайшовши у приміщення, по-справжньому душа раділа, що Колодіївка має такий чудовий освітянський заклад.

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості», де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись із однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.

Інна ПРИШВА

2 111

3 1111

4 11111

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело