телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
614 12.09.2016

            IMG 3287З першого вересня у Корці розпочав роботу структурний підрозділ Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Корецьке бюро правової допомоги. Тож, відтепер мешканці Кореччини можуть звертатися за фаховими консультаціями для вирішення проблемних питань у правовий спосіб безпосередньо до Бюро.

            На урочистості з нагоди відкриття Бюро завітав керівний склад Корецького району: перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кулик, заступник голови районної ради Віктор Дулюк, міський голова Корця Людмила Дмитрук, в.о. начальника Корецького відділення поліції Андрій Юрчук, начальник Корецького районного відділу ДВС …, начальник Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури Роман Скрипник, начальник Корецького районного підрозділу Здолбунівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України у Рівненській області Юрій Кушнір, заступник керівника апарату Корецького районного суду … та адвокати, які співпрацюють із Рівненським місцевим центром.

            Презентувала роботу Бюро виконуюча обов'язки начальника відділу «Корецьке бюро правової допомоги» Олена Миронець, яка повідомила присутнім про основні завдання та функції установи.

             – У Бюро мешканці територіальної громади можуть отримати правову інформацію, консультації і роз'яснення з правових питань, допомогу у складенні заяв, скарг та інших документів правового характеру, а також скористатися електронними сервісами Міністерства юстиції, – Зазначила Олена Миколаївна.

            Також за словами керівника, фахівці Бюро займатимуться і правопросвітницькою роботою, проводитимуть різні тематичні заходи у соціально вразливих суспільних групах.

            Директор Рівненського місцевого центру Алла Негрей висловила сподівання, що Бюро правової допомоги стане важливим ресурсним центром для територіальної громади Кореччини, де люди отримуватимуть необхідну правову інформацію для вирішення повсякденних питаньбезпосередньо у своєму населеному пункті. А це сприятиме розширенню сервісів правової допомоги сільським жителям, особливо для тих, що мешкають у більш віддалених селах району. У свою чергу місцеві посадовці обіцяли всіляку підтримку та допомогу, в межах своєї компетенції, у розвитку системи безоплатної правої допомоги у Корецькій територіальній громаді.

            Отож для отримання безоплатної правової допомоги мешканцям району не доведеться їхати до Рівного, а звертатися безпосередньо до Корецького бюро правової допомоги, яке уже працює за адресою: м. Корець, вул. Київська, 37, 1 поверх (приміщення відділення Ощадбанку). Контактні телефони: 2-01-08, або (063)243-41-28.

Іванна ГОТЛІБ

IMG 3293

IMG 3306

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело