телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
299 12.09.2016

            1Вони – активні і цілеспрямовані, ініціативні та динамічні, наполегливі та ділові. Мова йде про підприємців – людей, які зуміли організувати та успішно розвинути власну справу. Щороку у першу неділю вересня вони відзначають своє професійне свято.

            Цьогоріч за вагомий внесок у розвиток підприємництва району та з нагоди професійного свята спільними грамотами голів районної державної адміністрації і районної ради нагороджені приватні підприємці: Ярослав Прищепа, Олег Сус, Ірина Галушко, Тетяна Колядюк. Почесні нагороди під час апаратної наради вручили голова районної державної адміністрації Сергій Черній та голова районної ради Ігор Хоменчук з побажаннями міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму та успіхів у добрих справах на благо розвитку району й України!

            Також з нагоди Дня підприємця керівництво Рівненської ОДА нагородили бізнесменів, котрі забезпечили вагомий внесок у розвиток Рівненщини. Таку нагороду отримав приватний підприємець із Кореччини Сергій Баланчик.

            Так, станом на 1 липня на території району працює 66 малих і середніх підприємств та 704 фізичні особи-підприємці. Загалом в області працює більше 5 тисяч малих підприємств і 38 тисяч фізичних осіб-підприємців. І саме вони є основними наповнювачами бюджету. Дві третини усіх зайнятих на Рівненщині – це теж заслуга підприємців, які створюють робочі місця, сплачують податки.

            Ще одним приємним моментом того дня стало нагородження Почесними Грамотами від Рівненської ОДА за багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, активну громадянську позицію, значний особистий внесок у становлення, розбудову незалежності, а також захист суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди 25-ї річниці Незалежності України Богдани Брухлій (на фото) та Наталії Колодюк.

Іванна ГОТЛІБ

IMG 3339

IMG 3341

IMG 3343

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело