телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
331 23.09.2016

            1Спорт – це невід’ємна складова людського життя. Для когось – це професія, для когось – спосіб життя, для когось – розвага. Спорт – це прагнення бути кращим і досягти більшого. Це азарт, що охоплює при наближенні до мети. Це емоції, які супроводжують кожну перемогу і кожну поразку.

            Так, на міському стадіоні «Колос» у неділю, 18 вересня, було велелюдно. Там відбувалися наймасовіші змагання обласні сільські спортивні ігри Рівненщини «Урожай 2016». Участь у заході взяли 11 команд із Березнівського, Володимирецького, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Острозького, Рівненського, Рокитнівського, Сарненського, Корецького районів та Бугринська об’єднана громада. Привітати учасників змагань завітали, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кулик, заступник голови районної ради Віктор Дулюк, міський голова Людмила Дмитрук, голова спортивного товариства «Колос» Анатолій Столяр.

            На початку заходу до спортсменів звернулися керівники району та міста.

            – Щиро вітаю вас на теренах нашого району. Такі змагання, популяризують спорт та здоровий спосіб життя. Бажаю усім учасникам змагань проявити свої таланти, успіху, здобуття перемог, – сказав заступник голови РДА Володимир Миколайович.

            – Від імені депутатів та голови районної ради Ігоря Хоменчука, вітаю вас на славній корецькій землі, бажаю здоров’я, благополуччя у родинах, мирного неба. Дякую усім, хто долучився до свята та взяв участь у його підготовці: учні та педагоги ЗШ №1, №3, НВК «Школа-Ліцей», Вищого професійного училища №24, – зазначив заступник голови районної ради Віктор Іванович.

            Перемоги, гарного відпочинку, приємних емоцій присутнім побажала міський голова Людмила Миколаївна: – Корець щиросердечно вітає вас із святом спорту, здорового духу. Кожен із вас не є професійним спортсменом, але воля до перемоги велика, і вона стане запорукою успіху, кожного учасника і команди в цілому,

            Невід’ємною частиною спорту є забезпечення неупередженого та кваліфікованого суддівства. На спартакіаді його забезпечували відомі майстри спорту: Віктор Малецький, Анатолій Кашуба, Андрій Попиляєв, Володимир Мойсман, Віталій Фізик.

            Чудовий настрій, хорошу атмосферу, усім присутнім подарувала Анастасія Совпенець. А вже потому свято продовжилося безпосередньо на спортивних секторах, де кожен учасник зміг показати свої здібності, продемонструвати дружні відносини у колективі та жагу до перемоги.

Інна ПРИШВА

2

DSC04075

DSC04082

DSC04085

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело