телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
327 30.09.2016

            1Медпрацівникам Головниці, Забари, Калинівки придбано три нові велосипеди. Ці села досить розгалужені за структурою. Медичного обслуговування потребує значна частина людей. На фельдшерів іноді припадає близько десяти викликів на день.

            – І в мороз, і в дощ, і в спеку до хворих слід добратися чимшвидше, – розповідає Валентина Прихода, завідувач ФАПу с. Забара. – Тепер матимемо двоколісний транспорт. І хоч велосипед – це не надто зручно, та що робити. Все ж краще, аніж пішки.

 

            – На виконання доручення голови Корецької РДА Сергія Чернія та з метою поліпшення надання невідкладної медичної допомоги адміністрація КЗ «Корецький районний центр ПМСД» звернулася до голови Головницької сільської ради Наталії Омельчук та депутатського корпусу із проханням посприяти у придбанні велосипедів місцевим медикам для виїздів до хворих. Отож спільно було придбано три велосипеди для медпрацівників фельдшерсько-акушерських пунктів Головниці, Забари, Калинівки. Від себе особисто дякую голові Наталії Петрівні та депутатам сільської ради за сприяння та розуміння, – зазначив головний лікар центру Олег Ільчук.

            – Це уже другий двоколісний транспорт у медзакладі, – ділиться Андрій Старичук, завідувач ФАПу с. Головниця. – Безмежно вдячні за цей подарунок, адже село доволі велике, населення понад одна тисяча двісті осіб. Тепер діставатися до пацієнтів буде простіше та швидше.

            Вручення нових велосипедів для завідувачів закладів охорони здоров’я відбулося 26 вересня. Сільські медики радіють подарункам. Бо щоб дістатися до пацієнтів, їм нерідко доводиться долати далеку дорогу. А коли йдеться про здоров’я людей, кожна хвилина важлива. До того ж, велосипеди повністю готові до роботи.

 

Іванна ГОТЛІБ

2

3

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело