телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
376 06.10.2016

            1Благодійна акція «Медична клініка на колесах», яку провів Міжнародний благодійний фонд «Дар життя» на Кореччині, завершилася 6 жовтня. За підсумками акції, педіатри й дантисти обстежили та проконсультували близько трьохсот дітей.

            Благодійна акція «Медична клініка на колесах» стартувала у Щекичині 26 вересня. Акція спрямована на покращення здоров’я більшою мірою маленьких мешканців району. За час проведення акції вісім лікарів безкоштовно обстежили пацієнтів із Невіркова, Щекичина, Малої Совпи, Дивня, Світанку, Іванівки, Колодіївки, Великих Межиріч.

 

            У середу, 5 жовтня, керівництво району особисто відвідало лікарів та щиро подякувало за добру справу та турботу про здоров’я юних мешканців району.2

            – Серед оглянутих пацієнтів найбільшої медичної допомоги потребують саме вихованці Великомежиріцькоїспеціальної школи-інтернат, – під час зустрічі розповіла Лариса Чорна, головний лікар клініки. – При огляді ми надавали консультації, а також забезпечували медичними препаратами. Діти отримували подарунки: зубну пасту, зубну щітку, дитячу літературу. Дякуємо за підтримку та співпрацю районного та місцевого керівництва. Маємо чимало роботи, та все ж обов’язково завітаємо у район знову.

            Юні мешканці сіл у знак вдячності підготували малюнки та вручили лікарям клініки. На Кореччині акція пройшла за сприяння районної влади, відділу освіти РДА та депутата райради Руслана Сивого. Свій внесок у добру справу зробили Щекичинська, Іванівська, Невірківська та Світанівська сільські ради, а також навчальні заклади Дивня, Щекичина, Іванівки, Колодіївки, Невіркова та Світанку. Сільські голови та керівники шкіл організовували харчування, проживання та дозвілля медиків. Окрім того організатори акції у районі щиро вдячні за спонсорську допомогу приватним підприємцям Володимиру Царуку, Василю Майстрову, Петру Олевському та Миколі Земляку.

            Довідка. «Дар життя» розпочав свою роботу в Україні як «Медична клініка на колесах» (МКК) у 1992 році. Це стало можливим завдяки американцям українського походження Д-ру Стівену Дудяку та пастору Джону Шепу. Діти, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, були першими, хто отримав лікування. З тих перших днів роботи сотні тисяч українців змогли скористатися безкоштовними послугами МКК.

            Клініка надає медичну та стоматологічну допомогу найбільш нужденним людям з фізичними/розумовими вадами, сиротам, напівсиротам, багатодітним та іншим категоріям соціально незахищеного і незаможного населення як Тернопільської області, так і всієї України. Усі послуги надаються безкоштовно. Медичний автобус надає послуги: професійний огляд та діагностика, ЕКГ серця, миттєвий аналіз крові на цукор/гемоглобін/холестерин, миттєвий аналіз сечі, скринінг зору/слуху сучасним обладнанням, тестування легеневої функції тощо. Стоматологічний автобус проводить професійний огляд, чистку, фторування, видалення зубів, лікування карієсу, деякі ендодонтичні процедури тощо.Клініка працює у Тернополі з листопада по квітень кожного року, поза межами м. Тернополя – з квітня по листопад кожного року. Виїзди здійснюються по всій території України за попередньою домовленістю. Потенційні місця виїздів клініки: інтернати, спеціальні навчальні заклади, заклади соціальних служб, літні табори для дітей, незаможні села і містечка тощо.

Іванна ГОТЛІБ

3

IMG 3917

IMG 20161005 121126

IMG 20161005 121133

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело