телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
261 14.10.2016

1У районі  проведено низку заходів з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана. Зокрема, 3 жовтня  у залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва районуз почесними громадянами Кореччини, ветеранами праці підприємств та установ району.

Щоденні клопоти керівника відходять на другий план, коли йдеться про людську вдячність і шану, повагу і турботу про найповажніших, найстарших односельчан, тих, хто своєю важкою наполегливою працею торував шлях у наше сьогодення. Отож на початку заходу зі словами привітання до ветеранів праці звернулися голова районної ради Ігор Хоменчук, голова районної державної адміністрації Сергій Черній, голова ради ветеранів Володимир Шевченко та начальник управління соціального захисту населення Анатолій Іващук.

 

Згодом керівництво району виконало почесну місію–нагородження винуватців свята. Грамоти РДА та райради за сумлінну багаторічну працю, активну громадську позицію та з нагоди Дня ветерана отримали Ганна Камінська, голова первинної ветеранської організації села Крилова, Юрій Примак, член президії районної організації ветеранів війни і праці, Віктор Мінчук, член  президії районної організації ветеранів війни і праці, Віктор Качановський, член президії районної організації ветеранів війни і праці, Анатолій Інтюк, член президії районної організації ветеранів війни і праці, Микола Гичун, член президії районної організації ветеранів війни і праці.

Опісля між керівниками району та учасниками заходу відбувся діалог, в якому запрошені мали змогу висловити свої думки та побажання щодо організації діяльності та розвитку району. Усі пропозиції та побажання керівництво пообіцяло взяти до уваги.

            Привітав зі святом та нагородив почесними грамотами за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, активну життєву позицію та з нагоди Дня ветерана присутніх і голова районної організації ветеранів. Володимир Миколайович вручив нагороди Василю Данилюку, Івану Маркевичу.

            Урочиста частина заходу добігла кінця. Присутні мали змогу ще поспілкуватися між собою, поринути у спогади та поділитися досвідом. Приємно, коли в час шалених темпів і новітніх технологій люди вміють оглянутися назад, зупинитись, щоб подарувати радість спілкування тим, хто зараз на заслуженому відпочинку, але в недалекому минулому віддавав свою працю і жар серця суспільству.

Іванна ГОТЛІБ

 

2

IMG 3860

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело