телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
336 13.10.2016

1Понад двадцять джерел очистили на Кореччині за минулі роки. Нещодавно до їх числа додалася ще одна водна перлина, розташована на території села Устя, у так званому урочищі «Кринички». Ще наприкінці літа добру справу здійснили місцеві лісівники разом з працівниками Корецької дільниці Рівненського МУВГ. Днями відновлене джерело освятили. Відбулася ця гарна подія другого жовтня.

                Урочище «Кринички» – свого часу було надзвичайно популярним місцем серед жителів села, тому з часом забруднилося і заросло лісом. Основну частину робіт із порятунку джерела виконали меліоратори. Вони очистили його від наносів та забруднень, встановили колодязний круг.Дерев’яні елементи накриття та огорожі виготовили і встановили за допомогою працівників лісового господарства села Устя. Упродовж місяця працівники водного господарства та місцеві жителі облаштовували місце для відпочинку та водойму. Завершити таку благу справу вирішили чином освячення, котрий здійснив отець Володимир – настоятель місцевого храму.

 

– З 2006 року у нашої організації склалася традиція відновлювати джерела,– зазначив Микола Самойдюк, начальник Корецької дільниці Рівненського МУВГ. – Приємно, що з кожним роком до нас долучається все більше людей. Найактивніше у цьому плані працює Корецька міська рада. За кошти ради не лише відновлюють джерела, а й чиститься річка і облаштовуються місця відпочинку на її берегах. Останні роки ми маємо величезні проблеми з якістю та наявністю води. Отож намагаємося очищати джерела, аби люди, у яких вода у колодязях зникла, були забезпечені питною водою. Цьогоріч влітку мешканці району уже відчули, що відновлення джерел необхідне. Сподіваюсь, що не лише наші господарники будуть займатися питанням очищення водних об’єктів, а й громади на місцях долучатимуться до цього, – наголосив Микола Сергійович.  

Керівник господарства надзвичайно радий з того, що спільними зусиллями створили такий затишний куточок, котрий приноситиме користь і задоволення усій громаді.

            Наступного року громада Усті та працівники-меліоратори планують облаштувати ще одне джерело, яке має доволі цікаву легенду. Поблизу водойми розміщений камінь, на якому є відбиток ноги, за розповідями старожилів, це відбиток Божої Матері. Отож місцеві свято вірять у цілющу силу цієї води.

Така ініціативність представників громади не може не тішити. Будемо вірити, що це джерело – не остання облагороджена точка на карті району. Тепер місцина не лише радуватиме очі, а й даватиме змогу усім охочим напитися чистої живильної води.

Іванна ГОТЛІБ

2

3

4

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело