телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
406 17.10.2016

                 1У Городищі по вулиці Стовпинська у неділю, 16 жовтня, відбулося освячення відновленого джерела. Ця направду урочиста подія зібрала навколо себе чимало люду. Настоятель місцевого храму отець Микола відслужив водосвятний молебень. Священик побажав многа літа всім, хто доклав зусиль до того, щоб привести до належного стану цю прекрасну місцину, яка серед місцевих має назву Улянина криничка. Після проведення ритуалу освячення усі присутні мали змогу скуштувати чистої джерельної водиці.

 

Аби ця подія відбулася, чимало зусиль доклали спеціалісти Корецької дільниці Рівненського МУВГ, зокрема Петро Матвійчук, Віктор Баранчук, Олександр Колодежний, а також місцева влада та активісти села.IMG 1964

Джерело має давню історію і саме завдяки співпраці небайдужих людей радуватиме як місцевих жителів, так і будь-якого спраглого своєю чистою водою. За розповідями очевидців неподалік цієї кринички, на пагорбі, жила бабуся Уляна, яка у молоді роки самостійно розкопала, а згодом доглядала за водоймою. Більше тридцяти років тому жінка померла, з того часу давати лад  джерелу було нікому.

                  Багато років це джерело було занедбане, являло собою невеликийструмок.Значних капіталовкладень для його відновлення не було залучено. Адже за рішенням громади та сільського голови Ігоря Кирильчука було вирішено поблизу кринички викопати водойму для потреб сільських жителів. У майбутньому можна облаштувати тут гарне місце для відпочинку, та на все свій час, – зазначив начальник Корецької дільниці Рівненського МУВГ Микола Самойдюк.

Ось іще одним  облагородженим куточком  у районі стало більше.  Подбаймо про те, що маємо! Адже потреба у водi з кожним роком зростає, а джерел i приток не  збiльшується.

За словами Миколи Сергійовича, на досягнутому ні мешканці району, ні спеціалісти-меліоратори не зупинятимуться. І уже визначили об’єкти над якими працюватимуть наступного року. Потужні джерела, які потребують відновлення, є у Самострілах, у Великій Клецькій, у Коловерті, у Корці та багато інших населених пунктах. Тож роботи ще вистачає.

Іванна ГОТЛІБ

 

P9260222

 

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело