телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
250 26.10.2016

        IMG 4091У сесійній залі районної ради 20 жовтня відбулося засідання одинадцятої сесії районної ради сьомого скликання. Головував назасіданніочільникрайонної радиІгор Хоменчук.У пленарному засіданні взяли участь голова РДА Сергій Черній, сільські голови, депутати районної ради, представники підприємств, установ, організацій.

Роботу одинадцятої чергової сесії районної ради сьомого скликання прокоментував голова ради Ігор Хоменчук:

–                   Пленарне засідання сесії райради пройшло чітко і організовано. Депутати районної ради працювали плідно і конструктивно, – зазначив Ігор Федорович. – Прийнято ряд важливих програм для району, зокрема, районна комплексна програма профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю в Корецькому районі на 2016-2020 роки, районна програма військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2017 рік та ряд інших програм. Крім того, внесено зміни до районного бюджету на 2016 рік, виділено кошти на заробітну плату працівникам Корецької ЦРЛ, на ремонт даху Сапожинського НВК, на будівництво свердловини Даничівського НВК, на будівництво внутрішньої вбиральні Корецької центральної районної бібліотеки, а також – на програму підтримки ініціатив громад, а саме на співфінансування проектів міської та сільських рад.IMG 4093

         Також депутати на засіданні проголосували за укладання контракту із завідуючим КУ «Корецький районний методичний кабінет» Тетяною Радковською, з директором КП «Міжлікарняна аптека» Галиною Мазурець. Опісля було погоджено укладення контракту з Ольгою Олександрівною Штогун-Лиса на посаді директора Щекичинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів терміном на один рік. Питання про надання погодження на укладення контракту з директором Невірківського НВК було знято із порядку денного та відправлено на доопрацювання.

Прес-служба райради

 

 

 

 

 

 

 

IMG 4102

 

 

 

 

 

 

 

 

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело