телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
263 28.10.2016

        AnnaСурдопедагог… Чимало дорослих не лише не знають чим займаються люди цієї професії, але й вперше чують про існування такого фаху. На жаль, трирічна Анна Мачелюк з міста Корця не з розповідей батьків знає про цих педагогів. Дівча відвідує заняття у Рівному, де її вчать розрізняти звуки музичних інструментів на слух, розуміти навколишній світ та пристосовуватися до нього. Саме із її діагнозом ці заняття для дівчинки є необхідними.

       Анютка – життєрадісна, усміхнена, весела дівчинка, яка любить гратися з сестричкою ляльками, складати конструктор, дивитися різні мультфільми. Їй до вподоби допомагати мамі на кухні, особливо ліпити щось із тіста. Ще їй подобається гуляти надворі та бавитися з дітками. Із захопленням вона пізнає все нове для себе.Та найбільша мрія Анни –почути звуки навколишнього світу та сказати таке рідне і омріяне «мама». У віці 2 роки і 10 місяців, лікарі поставили їй страшний діагноз – двостороння сенсоневральна глухота ІV ступеня. Дівчинка перестала чути внаслідок цитомегаловірусної інфекції.

–      Наша донечка набула глухоти через медичні препарати, які приймали від народження. При такому діагнозі дитина зовсім не чує і не може говорити, – розповідає мама Анни Лілія Мачелюк.

       Утім, трирічну дівчинку можна вилікувати, зробивши операцію і поставивши імплант. Подарували надію та готовідопомогти Ані у Польщі. Вартість лікування становить 25 тисяч євро. Але сума для родини не підйомна. Тому її рідні просять допомоги у всіх небайдужих, аби дівчинка знову змогла повернутися у світ звуків та все чути.

      Нині Ганнуся носить слухові апарати, які отримали завдяки депутату райради Борису Дицяку. Батьки намагаються не впадати у відчай і сподіваються на краще.

–    Разом із донечкою виконуємо вправи, вчимо слухати і розуміти природу звуків. Вчимо елементарні слова і їх розуміння, правильну вимову. Але багатьох звуків вона просто не чує, а до операції залишилося зовсім мало часу. Ми звертаємося до всіх небайдужих людей, які можуть допомогти й дати шанс Анні жити повноцінним життям, –каже Лілія Мачелюк.

–     На сьогодні уже чимало пройдено. Небайдужі люди відгукуються, – продовжуємама дівчинки. – Приємно, що мешканц іКореччини не відвернулися від нашої біди. Уся родина щиро вдячна кожному. Слова подяки висловлюємо районній і міській владі, колективам загальноосвітніх закладів, підприємств, установ, організацій району, медпрацівникам районної лікарні, персоналу фізіотерапевтичної лікарні, приватним підприємцям та усім-усім, хто підтримує нас.

      До здійснення мрії дівчинки може долучитися кожен. Ваші двадцять-п’ятдесят гривень допоможуть Анні стати повноцінною дитиною, а головне – почути лагідний мамин голос, муркотіння домашнього улюбленця, спів пташечок та тиху мелодію дощу.

       Не відвертайтеся… Зазирніть у ці ясні оченята, які благають про допомогу. Лише уявіть, повна глухота позбавляє найдорожчу Вам людину чути кожну нотку Вашої любові, осягнути багатогранний світ неймовірних звуків природи та щирих людських емоцій… Моє серце ділиться навпіл. А Ваше?

Кошти можна перерахувати на картку Приватбанку: 5168757309708057 (отримувач –Мачелюк Лілія Григорівна).Телефон мами: (097)218-85-24.

Іванна ГОТЛІБ

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело