телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
269 22.11.2016

121 листопада українці відзначають одне із знакових свят в історії України – День Гідності та Свободи. Це свято у державі встановлено згідно з Указом Президента №872 від 13 листопада 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору». 

У Корці відзначення свята розпочалося із покладання квітів до меморіальних пам’ятних дощок загиблим героям АТО Анатолію Гаврилюку та Тарасу Ляшуку. До заходу долучилися голова РДА Сергій Черній, голова районної ради Ігор Хоменчук, секретар міської ради Олена Ясковець.  

 

Опісля тематичний концерт відбувся у танцювальному залі дитячої школи мистецтв. На захід завітали представники установ, організацій, школярі місцевих шкіл, учасники подій на Майдані Незалежності у Києві. Концертна програма розпочалася із вшанування хвилиною мовчання пам'яті загиблих Героїв Небесної Сотні та українських воїнів, які полеглих на сході України, захищаючи Батьківщину.          

           3 2На початку урочистостей зі словами привітання звернулися керівники району, міста, настоятель Свято-Воскресенського храму УПЦ КП протоієрей Іван Мациканич, поетеса Марія Денисюк. За патріотизм, захист демократичних цінностей, національних інтересів української держави та її Європейського вибору грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагородили протоієрея Іван Мациканича, Володимира Осіпчука, Анатолія Дулюка, Олександра Сухого, Андрія Сайчука, Ігоря Веселого, Геннадія Завадського, Володимира Шокура, Івана Михасика.

–Гарно співпадає, що День Гідності та Свободи ми маємо у день церковного свята архистратига Михаїла. Михаїл, який перемагав зло, нечистих ангелів, і утверджував добро. Вірю, що з допомогою небесних сил та Божою допомогою, добро переможе на війні проти Росії. Ми маємо свободу завдяки тим хлопцям: Тарасу, Анатолію, які увіковічені на дошках пам’яті. Дякую Богу за сьогоднішній день, за вільну державу, – сказав протоієрей Іван Мациканич.

Свої поетичні рядки присвячені загиблим воїнам Тарасу Ляшуку, Анатолію Гаврилюку продекламувала поетеса, привітна жінка Марія Денисюк.

У пам'ять про Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто віддав своє життя за наш спокій та мирне небо патріотичні рядки та пісні прозвучали з вуст Вікторії Візітіу, чоловічого квартету «Ясени», Алли Бочко, Аліни Хруницької, Анастасії Совпенець, Анастасії Шостак, Анастасії Ясенчук.

Також присутні зі сльозимо на очах переглянули відеоролик, в якому відтворено хронологію подій на Майдані.

 

Інна ПРИШВА

 

4

5

IMG 4747

IMG 4754

 

 

 

 

 

 

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело