телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
235 25.12.2016

У четвер, 22 грудня, відбулася тринадцята чергова сесія Корецької районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник райради Ігор Хоменчук. У роботі пленарного засідання взяли участь заступник голови райради Віктор Дулюк, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, сільські голови. На сесії були присутні 29 депутатів районної ради, які розглянули та прийняли рішення з 16 питань порядку денного.

11Роботу сесії прокоментував голова районної ради Ігор Хоменчук:

– Незважаючи на різні політичні уподобання, депутати районної ради знайшли порозуміння, компроміси і задля вирішення проблемних питань сільських громад і жителів району в цілому плідно попрацювали упродовж року. Нестала винятком і чергова сесія районної ради, на якій був прийнятий основний фінансовий документ на наступний рік – бюджет району, – зазначив Ігор Федорович. – Звичайно, він не є таким, щоб задовольняв у повній мірі.Основні показники по видатках хотілося б мати кращі, проте це буде мотиватором для нас, сільських рад, районної державної адміністрації, аби активно працювати над дохідною частиною бюджету у майбутньому. На сесії районної ради було прийнято ряд програм в галузі охорони здоров’я, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Також було заслухано інформацію про стан законності, боротьби із злочинністю, вжиття заходів преставницького характеру та результатів діяльності прокуратури на території Корецького району, аналіз роботи закладів фізичної культури та спорту, про роботу очисних споруд  та забезпечення водою міста, також внесено зміни до Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, затверджено Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії, внесено зміни в бюджет 2016 року.21

Про стан законності та правопорядку на території Корецького району проінформував присутніх керівник Здолбунівської місцевої прокуратури Григорій Нижник:

– Упродовж 11 місяців поточного року Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури проводилася цілеспрямована і систематична робота з метою підвищення ефективності захисту прав і свобод громадян та зміцнення стану законності на піднаглядній території. За вказаний період розпочато 512 кримінальних проваджень, закінчено 291 кримінальне провадження, з них: 217 – закрито, 74 – направлено до суду. Судом розглянуто 56 кримінальних впроваджень. Фактів незаконного притягнення осіб до кримінальної відповідальності та порушення прав громадян не допущено. Корецьким відділом Здолбунівської місцевої прокуратури складено 1 протокол про адміністративне корупційне правопорушення, яке судом розглянуто, на винну особу накладено адміністративне стягнення у виді штрафу. Крім того, з метою усунення корупційних проявів до органів державної влади та місцевого самоврядування внесено 5 подань, які розглянуті і задоволенні. За звітний період прокуратурою пред’явлено до суду 10 заяв на загальну суму 771,7 тис.грн..

Також депутати підтримали програму про забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа на 2016-2018 роки.

За словами  головного спеціаліста служби у справах дітей Корецької РДА Людмили Кралі,виконання Програми дасть змогу забезпечити збереження житла, що є власністю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, провести обстеження стану житлових приміщень, що знаходиться у власності дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, реконструювати чи відремонтувати житло, до якого будуть повертатись діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, після завершення перебування у відповідних закладах для таких дітей, дитячому будинку сімейного типу, прийомної сім’ї або після терміну піклування над такими дітьми; а також надати тимчасове житло дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, та особам з їх числа; і найголовніше – запобігти незаконному відчуженню житла у осіб цієї категорії.

На завершення усі присутні виконали «Молитву за Україну» та Державний Гімн.

Інна ПРИШВА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело