телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
337 16.01.2017
«Вічна слава солдату-герою,
І солдату без нагород.
Хто загинув хоробро від бою,
Захищаючи рідний народ.»

1Минають роки, відлітають у вічність. Минуло багато часу від коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні роки другої світової війни, але не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував своєї крові свого життя.

У четвер, 12 січня,з нагоди Дня визволення Корця від німецько-фашистських загарбників відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника невідомому солдату у міському парку та святковий вогник у приміщені Корецької міської ради.

2У заході взяли участь голова районної ради Ігор Хоменчук, голова РДА Сергій Черній, міський голова Людмила Дмитрук, заступник голови міської ради Іван Маркевич, голова районної організації ветеранів Володимир Шевченко,директор районного музею Ніла Брухлій та ветерани війни і праці Раїса Кушковська, Василь Ящук, Казимир Зубрицький, Анастасія Панчук, Ольга Ягоцька.

-          Щороку ми відзначаємо день визволення міста Корця від фашистських загарбників. У цю днину у кожній родині, відають данину шани та поваги, тим хто в лиху годину війни мужньо боронив нашу землю, тим хто не повернувся з кривавих полів, тим хто відроджував наше місто. Кожен з ветеранів, це жива історія, приклад мужності. Тож бажаю усім міцного здоров’я, благополуччя у сім’ях, миру та добробуту у країні,- зазначила міський голова Людмила Миколаївна.

Опісля усі присутні по спілкувалися між собою у дружній та теплій атмосфері, згадали ті лихі часи минулого вшанували загиблих хвилиною мовчання та послухали хороші пісні фронтових років у виконанні учительки музики ЗШ №3 Тетяни Мендалюк. На завершення від керівників району та міста ветерани отримали квіти та подарунки.

Інна ПРИШВА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело