телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
264 10.03.2017

            Уже традиційно народний депутат України Юрій Вознюк проводить особистий прийом громадян, під час якого кожен житель округу може безпосередньо поспілкуватися з того чи іншого питання.

            Так минулого тижня, другого березня народний, депутат працював у селі Великі Межирічі та місті Корець. Загалом на особистому прийомі звернулося більше 40 громадян.

            DSC 0033У Корці прийом проводили спільно з Регіональним центром з надання БВПД у Рівненській області. Таким чином, продовжили впроваджувати пілотний проект, який був запущений під час робочого візиту на Рівненщину Міністра юстиції Павло Петренко.

            Проблеми, з якими люди звертаються до народного депутата стосуються благоустрою міст і сіл, транспортного сполучення, ремонту доріг, соціальних та культурних закладів, житлових будинків. Багато проблем вдається вирішити оперативно завдяки злагодженій роботі з представниками влади на районному та сільському рівнях.

            Кожен прийом громадян, що відбувається, має свої особливості, саме тому кожне питання, з яким звертаються люди розглядається індивідуально.

            –  Всі питання ретельно опрацьовується, за ним готується депутатські звернення, результати яких доводяться до відома людей. Приємно, що громади активізувалися. На прийоми приходять сільські голови з ідеями та проектами, як зробити свою громаду кращою. Окреслили багато планів, які спільно до кінця року маємо втілити у життя, – наголосив Юрій Вознюк.

            Після особистого прийому народний депутат разом з помічниками окреслили подальші напрями роботи та проблеми, над якими потрібно працювати в першу чергу. 

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело