телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
278 03.05.2017

IMG 0635На минулому тижні Корецька районна рада підписала договір про співпрацю з Регіональним сервісним центром МВС В Рівненській області.

Детальніше про це розповісти, ми попросили голову районної ради Ігоря Хоменчука.

- Так дійсно, враховуючи актуальність даного питання, відповідно частини першої статті 18 Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про дорожній рух», підтверджуючи намір співпрацювати у сфері надання адміністративних послуг та в напрямку розвитку взаємодії органів місцевого самоврядування з органами державної влади ми уклали даний договір.

IMG 0640Метою договору є задоволення потреб населення нашого району у послугах, що надаються сервісним центром МВС. Послуги надаються мобільними сервісними центрами розташованим у автобусі, обладнаним всім необхідним. Цей МСЦ може приїздити у віддалені місцевості, важко доступні місця тощо.

Послуги, які надають працівники МСЦ МВС наступні:

- реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

- заміна посвідчення водія;

- видача міжнародного посвідчення водія;

- прийом запитів на отримання довідок про відсутність\наявність судимості.

Виїзд МСЦ МВС можливий за наявності 10 і більше заявок від громадян на отримання послуги.

IMG 0641Перший такий виїзд до Корця відбувся 27 квітня. В результаті виїзду мобільного центру громадяни отримали 20 послуг: 8 з реєстрації транспортних засобів,  6 з обміну посвідчення водія, 6 оформили заяви для отримання довідки про відсутність\наявність судимості.

У районній раді визначено відповідальна особа, яка здійснює координацію спільної з МСЦ МВС роботи з питань надання адміністративних послуг, це Сухий Павло Васильович, який приймає і формує письмові заявки для виїзду в район МСЦ МВС. Прошу, звертайтесь із заявками на приїзд МСЦ МВС.

Я вважаю, що справа потрібна для наших громадян і дозволить зекономити час та отримати якісні, професійні послуги, безпосередньо на місці, в районі.

 

Дмитро Антонюк

 

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело