телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
279 10.05.2017

9 травня у Корці відбулися урочистості з нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги над фашистськими загарбниками у Другій світовій війні. Вшанувати пам'ять полеглих воїнів прийшли голова Корецької РДА Сергій Черній, голова районної ради Ігор Хоменчук, міський голова Людмила Дмитрук, ветерани, представники громадських організацій, учні навчальних закладів, жителі та гості міста.

 

9 travnyaРозпочався захід покладнням квітів до пам’ятників «Воїнам-визволителям», «Невідомому солдату» та пам’ятника-стели загиблим воїнам. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто ціною свого здоров’я та життя дарував нам мирне небо.

Участь у зібранні взяли священнослужителі Української православної церкви. На чолі з благочинним, прот. Ярославом, священики відслужили поминальну панахиду.

–Господь є джерелом миру та любові. Він не хоче, щоб люди воювали, щоб проливалася кров. Ми повинні жити в мирі та любові, прощати один одного, цінувати життя, яке надзвичайно короткочасне у кожного з нас, – наголосив отець Ярослав.

Також свою молитву за мир та воїнів АТО підніс до Бога отець Вальдемар, настоятель римо-католицького костелу Св. Антонія.

Після закінчення мітингу ветеранів запросили у центральну районну бібліотеку, де, за підтримки Корецької міської ради, було проведено святковий вогник. Згадували тих, хто не прийшов з війни, хто пропав безвісти, хто відійшов від нас за ці 72 роки. Із хвилюванням та сльозами на очах ветерани розповідали про події тієї страшної трагедії, які їм довелося пережити.

– Хочу згадати тих хлопців, які сьогодні відстоюють незалежність нашої Батьківщини, у нашій країні знову війна. Просимо Бога, щоб настав довгоочікуваний мир, щоб всі були здорові. У кожного з вас є діти, онуки, правнуки, як хочеться, щоб вони жили в мирі, злагоді, благополуччі! – звернулася до свідківвійни Людмила Дмитрук.

Також ветеранів привітали і вручили подарунки Сергій Черній та  Ігор Хоменчук

Із словами вдячності та побажаннями міцного здоров’я виступили голова Районної організації ветеранів війни та праці Володимир Шевченко, голова Міської організації ветеранів війни та праці Віктор Мінчук, заступник міського голови, голова Районної організації спілки афганців Іван Маркевич, голова Корецького відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Віталій Прончук.

Хороший настрій гостям подарували ведуча концертної програми Катерина Зубрицька, народний аматорський чоловічий квартет «Ясени» та інструментальний ансамбль «Амбітус».

Ганна СОЛОНІНКО

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело