телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
222 28.06.2017

У четвер, 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, голова райдержадміністрації Сергій Черній спільно з головою Корецької райради Ігорем Хоменчуком, заступником міського голови Іваном Маркевичем і головою районної ветеранської організації Володимиром Шевченком поклали квіти до пам’ятника невідомому солдату.

покладання кітіБоротьба між нацистською Німеччиною і Радянським Союзом, що розпочалася 22 червня 1941 року, стала найтрагічнішим і найкривавішим етапом Другої світової війни. Це протиборство призвело до колосальних людських і матеріальних втрат передусім для України.

У роки Другої світової війни на Рівненщині повністю або частково було спалено 176 сіл. Десятки тисяч мешканців області брали участь у русі Опору – у лавах українських, радянських, польських формувань і підпільних організацій. Впродовж 1941-1944 років на території Рівненщини загинули й були поховані 14 852 воїни Червоної армії. Більше ста тисяч мешканців нашої області були мобілізовані до лав Червоної армії, третина з них полягла на фронтах Другої світової війни.

Священний обов’язок кожного з нас – берегти пам’ять про тих, хто відвойовував перемогу, загинув, обороняючи рідну землю.

 

Прес-центр РДА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело