телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
204 29.08.2017

Урочистості з нагоди подвійного державного свята розпочалися вранці на центральній площі міста підняттям державного прапору України. Почесне право підняти жовто-блакитний стяг нашої держави було надано учаснику АТО, заступнику військового комісара, начальнику мобілізаційного відділення Корецького військового комісаріату Юрію Дем’янчуку.

З вітальними словами до присутніх звернулися очільники району й міста.

– Прапор є одним з найважливіших символів, який об’єднує всіх громадян України. Він є втіленням єдності, честі та гідності, традицій державотворення історії та сьогодення. Сьогодні ми знову відстоюємо своє право на незалежність у протиборстві із зовнішнім ворогом, а також право жити в правовій успішній і стабільній державі, самим вирішувати свою майбутню долю. Низький уклін кожному, хто загинув за Україну. Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах і помислах.  У ці святкові дні бажаю вам міцного здоров’я і щастя, добра і миру, злагоди, взаємної шани та глибокої віри у гідне майбутнє рідної землі. Разом ми сильні і тому переможемо, – наголосив голова РДА Сергій Черній.

– Вітаю вас від усього депутатського корпусу Корецької районної ради з днем Державного прапора України. Наш прапор уособлює суверенітет нашої країни і стверджує, що український народ – господар на своїй землі, йому вирішувати, як краще облаштувати свій будинок, якою дорогою йти. У ньому дійсно відображена славна багатовікова історія України, наповнена сторінками мужності, героїзму у часи важких випробовувань та  великих звершень. Немає значення де ми народилися – у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, у Корці чи Сєвєродонецьку, немає значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо, важливо лише одне – наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. Тільки разом ми зможемо його змінити на краще, – звернувся до присутніх голова районної ради  Ігор Хоменчук.

– Це свято – не тільки день народження нашої держави. Це свято пам’яті про ті покоління українців, які боролися за нашу незалежність, за нашу свободу, за нашу демократію. Сьогодні у нашій державі іде війна, це свято окроплено кров’ю у мирний час, коли наші хлопці і дівчата, наші чоловіки і жінки знову відстоюють незалежність нашої держави, –  зазначила Корецький міський голова Людмила Дмитрук.

Для кожної держави прапор – це обличчя країни. Під цим прапором зустрічають іноземних гостей, приймають присягу військовослужбовці, працюють посольства України. Його урочисто піднімають у дні слави й перемог наших олімпійців. Тепер під цим прапором наші бійці виборюють свободу нашої української землі. Воїни АТО передали школярам району бойові стяги, які були поряд з бійцями під кулями та «градами», були з ними як частина України, незалежність якою вони відстоюють. Прапори передали: для Річецького НВК – учасник АТО, колишній учень школи Іван Кононюк, для ЗОШ №1 –130 окремий розвідувальний батальйон ЗСУ, для Корецького районного головного управління Держпродспоживслужби у Рівненській області – учасник АТО, завідувач Річецьким пунктом ветеринарної медицини Руслан Миронець, для Корецької РДА –  військова 14 окрема механізована бригада при поїздці делегації від Корецького району до міста Щастя Луганської області, для Даничівського НВК – учасник АТО Юрій Дем’янчук, учасники АТО, колишні учні школи Вадим Деркачов та Андрій Воят. Також представили особистий прапор Юрія Бобровського, учасника АТО.

Пам'ять героїв України і усіх загиблих за незалежність нашої держави вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу  Шевченку.  

Опісля на учасників заходу чекала концертна програма у Корецькому районному будинку культури і дозвілля.  Перед початком святкового концерту всі присутні мали змогу переглянути фільм «Здобутки України за 26 років Незалежності».

З нагоди 26 річниці Незалежності України грамотами, подяками й цінними подарунками районною і міською владою були нагороджені учасники АТО, представники установ й організацій, шановані краяни за активну громадську позицію, багаторічну сумлінну працю в ім’я розбудови рідного міста й держави.

Вишукані музичні номери глядачам подарували танцювальний колектив «Мальви», Валерія Політаєва, Юлія Турович, народний аматорський колектив «Діброва», аматорський чоловічий квартет «Ясени», вокальний ансамбль «Вербиченька» із села Річки, Ганна Мисюра, Денис Олеля, Аліна Ляшук,  зразковий аматорський ансамбль сучасного танцю «Шанс», духовий оркестр РБК, тріо бандуристів у складі Світлани Жмури, Іванни Дячек, Олександри Поліщук, вокальний ансамбль ДШМ.

Ганна СОЛОНІНКО

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2019 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело