телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
746 01.09.2017

У середу, 30 серпня, відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом очільника РДА Сергія Чернія за участю голови районної ради Ігоря Хоменчука, першого заступника голови РДА Володимира Кулика, керівників структурних підрозділів РДА, територіальних органів міністерств й відомств, керівників окремих підприємств, установ, організацій, міського і сільських голів.                  

IMG 8372У порядку денному першим розглянули питання простан готовності закладів освіти Корецького району до роботи в новому 2017-2018 навчальному році й опалювальному сезоні. Присутніх проінформувала Оксана Форсюк, начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації.

– Відповідно до перспективного й річного планів управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, на виконання наказу управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації від 12.06.2017 № 171 «Про підготовку матеріально-технічної бази навчальних закладів до роботи у новому 2017-2018 навчальному році та осінньо-зимовому періоді» навчальними закладами району у літній період 2017 року здійснювалась підготовка до нового 2017-2018 навчального року.

У 2017 році у районі функціонує 2 позашкільні навчальні заклади, 10 дошкільних навчальних закладів, 37 загальноосвітніх навчальних закладів: 1 НВК «Школа І-ІІ ступенів-ліцей», 1 НВК «Школа І ступеня-гімназія», 17 НВК «Загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад». Відповідно до рішення Корецької районної ради № 257 від 03.08.2017 «Про утворення опорного закладу Великомежиріцький навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-гімназія» Корецької районної ради Рівненської області» у районі створено опорний заклад з двома філіями – на базі Колодіївського й Дивенського НВК. Таким чином після завершення оформлення правовстановлюючих документів у районі буде функціонувати 35 загальноосвітніх навчальних закладів, – зазначила Оксана Іванівна.

У ході підготовки до нового навчального року було вжито заходів для створення у закладах освіти безпечних умов життєдіяльності та їх відповідності діючим санітарно-гігієнічним вимогам з охорони праці і техніки безпеки. У всіх закладах освіти району проведено поточні ремонти класних кімнат, допоміжних приміщень, впорядковано прилеглу територію.

У цілому за 6 місяців 2017 року на ремонтні роботи було виділено 1 651 000 гривень. У серпні 2017 року ще додано 626 000 гривень. Загалом на поточні ремонти разом із сільськими радами виділено 2 276 000 гривень.

З метою виявлення кращих загальноосвітніх навчальних закладів,визначення і підтримки найбільш ініціативних, творчо-працюючих педагогічних колективів, привернення уваги державних органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, громадськості до проблем освіти в сучасних соціально-економічних умовах 14-21 серпня 2017 року у районі проведено огляд готовності закладів освіти до нового навчального року й опалювального сезону.

Основна увага при огляді зверталася на стан проведення поточних ремонтів, дотримання санітарно-гігієнічних норм та вимог, стан ведення основної шкільної документації, створення умов для здобуття повної загальної середньої освіти, стан матеріально-технічної бази ЗНЗ.

Комісія, до складу якої входили працівники управління освіти, молоді і спорту, управління Держпродспоживслужби у Корецькому районі, Корецького районного сектору Головного управління ДСНС у Рівненській області, районного лабораторного відділення ОМВ, депутати районної ради, міський голова, відзначила належну підготовку всіх закладів освіти до роботи у новому навчальному році.

Фактично станом на 20 серпня всі школи були готові до прийому дітей. Проведений огляд вкотре підтвердив, що успіхи досягаються там, де належним чином здійснюється організаторська діяльність керівників закладів освіти, їх вміння працювати з батьками, органами влади, громадськістю.

Одним із важливих напрямків роботи навчальних закладів є підготовка їх до роботи в осінньо-зимовий період. Теплові мережі навчальних закладів, обладнання газових паливних підготовлено до початку опалювального сезону. Управлінням освіти, молоді і спорту райдержадміністрації, керівниками навчальних закладів підготовлено паспорти готовності будівель до роботи в опалювальний період 2017-2018 року, акти готовності об'єктів до роботи в опалювальний період.

У цілому заклади освіти району готові прийняти дітей і розпочати новий 2017-2018 навчальний рік.

Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Новокорецької сільської ради за І півріччя 2017 року доповідав голова Новокорецької сільської ради Микола Хоменко.

Ганна СОЛОНІНКО

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело