телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
1713 05.09.2017

IMG 8389Новий дитячий садочок гостинно відкрив свої двері для тридцяти семи найменших жителів сіл Світанок, Бранів і Бокшин. Урочисте відкриття дошкільного закладу відбулося 4 вересня.

Це довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Розділити радість з мешканцями, привітати їх із радісною подією завітали народний депутат Юрій Вознюк, голови райдержадміністрації Сергій Черній і районної ради Ігор Хоменчук, депутати районної ради  Руслан Сивий, Марія Михальська, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослав Сидорук, начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Оксана Форсюк, Світанівський сільський голова Алла Бура, представники землеорендуючих підприємств. Линули слова вітань від усіх шанованих гостей, які приїхали не з порожніми руками, а з цінними подарунками.

           IMG 8377 – Якщо відкривається садочок – це означає, що село живе і буде жити. Від того, як ми дбаємо про підростаюче покоління, залежить завтрашній день суспільства. Відкриття дошкільного навчального закладу – свято не лише для дітлахів, а й для батьків. Тепер діти перебуватимуть під опікою, наглядом і  любов’ю вихователів. Адже кожен з батьків мріє про достойне майбутнє своїх дітей. Від тієї підготовки, яку дошкільнята отримають зараз, в значній мірі залежить те, з якими знаннями вони прийдуть до школи та якими фахівцями стануть у майбутньому, – звернувся до присутніх Сергій Олександрович.

            – Сьогодні нас зібрала дуже радісна подія – відкриття дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу. Це стало можливим тільки після того, коли об’єднали зусилля громада, сільська рада, районна рада, районна державна адміністрація, управління освіти, науки і спорту, наш народний депутат. Результат надзвичайно позитивний – відкриття гарного дошкільного навчального закладу, – наголосив Ігор Федорович.

            Грамотою Корецької районної державної адміністрації і Корецької районної ради було нагороджено Марію Кирієнко, директора Світанівського НВК.

– Сьогодні ми бачимо радісну посмішку наших дітлахів. Це означає, що спільними зусиллями ми змогли справитися з тою складною задачею, яка перед нами ставилася, – зазначила Оксана Іванівна.

 Подякою управління освіти молоді та спорту райдержадміністрації було нагороджено Марію Кирієнко, Тетяну Каштан, заступника директора з навчально-виховної роботи, Юрія Пилипчука, робітника з комплексного обслуговування будівель і споруд, Петра Кирієнка, водія шкільного автобуса закладу, Зою Бабич та Валентину Пилипчук, прибиральниць службових приміщень, Інну Харчук, кухаря закладу, Сергія Шеремету, кочегара закладу, Людмилу Федорук, педагога-організатора та батьківський колектив Світанівського закладу.

IMG 8383Сільський голова Алла Бура висловила вдячність усім, хто працював над відкриттям садочку: односельчанам, колективу школи, народному депутату Юрію Вознюку, голові РДА Сергію Чернію, голові районної ради Ігорю Хоменчуку, депутатському корпусу районної ради, начальнику управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Оксані Форсюк, агроформуванням «Акріс-Агро», «Агро-Орг», «Горинь-Агро», депутатському корпусу Світанівської сільської ради, підприємцям села, голові фермерського господарства.

Відтак, вихованці Світанівського НВК потішили присутніх віршованими вітаннями, пісенними композиціями, чудовим танцювальними виступами.

            Для вихованців дитячого садочку підготовлено просторі світлі приміщення з чудовими новими меблями, казковими ігровими куточками, затишними спальнями. Усі залишилися задоволені, а в дитячих очах не згасала іскринка щастя, адже вони отримали свій «дім радості», де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватися з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.

Ганна СОЛОНІНКО

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело