телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
318 16.10.2017

 

14 жовтня в Україні відзначається одне з найбільших шанованих свят – Покрова Пресвятої Богородиці. Цього дня згадуємо історичні події далекої Візантійської епохи, з якої походить коріння даного свята, й ушановуємо   славних українських козаків, покровителькою яких була Богородиця.

IMG 8797Напередодні свята, 13 жовтня, у Корці урочисто відзначили День захисника України, День Української повстанської армії, день Покрови Пресвятої Богородиці. Концертна програма відбулася у танцювальному залі дитячої школи мистецтв. На захід завітали голова РДА Сергій Черній, голова районної ради Ігор Хоменчук, міський голова Людмила Дмитрук, учасники бойових дій у зоні АТО, представники установ, організацій, учні місцевих шкіл, громадськість.

–        Шановні корчани! З кожним роком наша країна оновлюється, ми повертаємося до наших витоків й створюємо нові традиції. 14 жовтня  ми  відзначатимемо День захисника України, свято, яке відтепер нерозривно пов'язане з одним із найдавніших, найшанованіших  християнських свят – Покрови Пресвятої Богородиці й Днем Українського козацтва. Крім того, 14 жовтня вважається днем створення Української повстанської армії, бійці якої боролися за свободу країни. Солдати української армії – це надійний щит Вітчизни, гарант територіальної цілісності і суверенітету.  День захисника України – це свято не лише військовослужбовців Збройних сил України. Це свято, яке увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців й визволителів рідної землі на протязі всієї багатовікової української історії, – зазначив голова  райдержадміністрації Сергій Черній.

IMG 8814–        Шановні учасники АТО, військовослужбовці, від себе особисто і від імені депутатського корпусу районної ради щиросердечно вітаю з Днем захисника України. Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, благополуччя, Божого благословення вам і вашим родинам, – звернувся до присутніх голова районної ради Ігор Хоменчук.

–        Дорогі жителі,  вітаю вас з Днем Української повстанської армії, Днем козацтва, Днем захисника України, днем Покрови Пресвятої Богородиці. Як символічно, що ці всі свята об’єдналися, адже саме Покрова захищає нас від зовнішніх і внутрішніх ворогів. Це свято людей мужніх, вірних, відданих,  які захищали і захищають нашу землю, відстоюють її свободу і незалежність. Сьогодні  вшановуємо тих хлопців і дівчат, які поклали на вівтар відданості Вітчизні найдорожче, що є в людини – своє життя. Вшановуємо і дякуємо нашим матерям і батькам, які народили і виховали таких дітей.  Ми думками, помислами, молитвою з нашими хлопцями, які відстоюють незалежність там, на сході, захищають наше мирне життя. Бажаю всім вам мирного і світлого неба, щоб у наших домівках завжди лунав дитячий сміх,  спокій, добро, любов, – зазначила міський голова Людмила Миколаївна.

IMG 8824З нагоди Дня захисника України  учасники бойових дій у зоні АТО були нагороджені відзнаками Президента України, грамотами райдержадміністрації й районної ради, подяками міської ради й цінними подарунками.  Матерям загиблих воїнів Кореччини було висловлено подяку, вручено подарунки.

Хвилиною мовчання присутні вшанували своїх  співвітчизників,  які загинули, захищаючи незалежність, територіальну цілісність України.

Також усі  змогли насолодитися гарним концертом, який підготували  вихованці дитячої школи мистецтв, працівники районного будинку культури і дозвілля.

Наприкінці свята  присутні  проголосували за один із варіантів пам’ятника «Борцям за волю України», який буде споруджено у Корці на честь мужніх захисників.

Інна ПРИШВА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело