телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
297 26.10.2017

IMG 8879У четвер, 19 жовтня, відбулася вісімнадцята чергова сесія Корецької районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник райради Ігор Хоменчук. У роботі пленарного засідання взяли участь заступник голови райради Віктор Дулюк, голова райдержадміністрації Сергій Черній, начальники управлінь, відділів і служб райдержадміністрації, сільські голови. На сесії були присутні 25 депутатів, які розглянули й прийняли рішення з 17 питань порядку денного.

Роботу сесії прокоментував голова районної ради Ігор Хоменчук:

–        На черговій сесії районної ради було затверджено цілий ряд Програм: програми розвитку футболу в Корецькому районі на 2017-2019 роки, розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року, фінансової підтримки Центру надання адміністративних послуг РДА на 2017-2019 роки, збереження культових споруд на 2017-2019 роки,– зазначив Ігор Федорович. – Реалізація даних програм сприятиме соціально-економічному розвитку району. На сесії було заслухано звіт начальника управління освіти, молоді і спорту РДА про проведену роботу протягом 2016-2017 років. Детально було проаналізовано фінансово-господарську діяльність, матеріально-технічну базу освітніх закладів, підготовку до осінньо-зимового періоду. Депутати прийняли рішення про створення робочої депутатської групи з метою вивчення господарської діяльності й підготовки до осінньо-зимового періоду загальноосвітніх навчальних закладів. Також були прийняті зміни до районного бюджету на 2017 рік, у яких передбаченовиділення коштів на заробітну плату працівникам охорони здоров’я і технічному обслуговуючому персоналу шкіл.Хочу подякувати всім депутатам районної ради за плідну й конструктивну роботу.

Про вдосконалення роботи виконавчого апарату Корецької районної ради проінформував присутніх керуючий справами районної ради Василь Олашин.

–        Відповідно до ст. 58 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий апарат Корецької районної ради забезпечує здійснення радою її повноважень. На сьогоднішній день з 12 штатних працівників в апараті працює 10.  Освітній, професійний і фаховий рівні підготовки працівників виконавчого апарату відповідають вимогам чинного законодавства України, – зазначив Василь Петрович.  – У своїй роботі виконавчий апарат Корецької районної ради керується Конституцією України, законами України, нормативно-правовими актами вищого й місцевого рівнів. Працівники виконавчого апарату впродовж 2016-2017 років у повному обсязі забезпечували організаційну підготовку  сесійних засідань, постійних комісій, президій, координаційних рад, нарад, інших заходів, надавали консультативно-методичну і практичну допомогу посадовим особам сільських рад району. Протягом звітного періоду апаратом ради зареєстровано 1255 вхідних документів. Вони відпрацьовані в установленому порядку, відповідно до рекомендацій. Підготовлено й направлено за належністю 861 вихідний документ. Головою районної ради видано 182 розпорядження. Працівниками апарату районної ради постійно надавалась правова допомога сільським радам, депутатам рад усіх рівнів, жителям району з різноманітних питань.  У продовж сьомої каденції районної ради виконавчим апаратом підготовлено матеріали й забезпечено проведення: 19 сесійних засідань, 19 засідань постійної комісії з питань бюджету, фінансів й податків, транспорту, зв’язку, підприємництва й інвестиційної діяльності, 11 засідань постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, освіти, культури, спорту, у справах молоді, 10 засідань постійної комісії з питань економіки, аграрної політики, земельних відносин, природоохоронної діяльності, адміністративно-територіального устрою, 10 засідань постійної комісії з питань законності, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності й етики. Крім того, працівниками ради було прийнято 390 заяв від громадян району для отримання матеріальної допомоги. Взято участь у засіданні 22 спільних комісій із зазначеного питання. За вказівний період було підготовлено й прийнято Корецькою районною радою 286 рішень.

IMG 8874Також депутати підтримали  програму розвитку футболу в Корецькому районі на 2017-2019 роки.

За словами заступника начальника – начальника відділу молоді і спорту управління освіти, молоді і спорту РДА Сергія Демковського, головною метою Програми розвитку футболу в районі на 2017-2019 роки є приведення системи футболу у відповідності із потребами суспільства на основі більш інтенсивного розвитку в сучасних соціально-економічних умовах, підвищення рівня проведення районних змагань і досягнення високих спортивних результатів на обласних, всеукраїнських змаганнях. Для досягнення  головної мети Програми необхідно вирішити такі основні завдання: об’єднання зусиль щодо розвитку футболу органів державної влади, органів місцевого самоврядування, зацікавлених громадських і приватних організацій, широких верст  населення; розширення соціальної структури футболу (розвиток міського, сільського, шкільного футболу, футболу інвалідів, залучення широких верст населення до клубів уболівальників, проведення, лотерей, реклами і пропаганди футболу); підвищення рейтингу районних команд (участь їх у першості й кубку області); відродження команди ветеранів спорту й забезпечення її участі у чемпіонаті з футболу серед ветеранів; проведення змагань з футболу за місцем проживання серед дворових команд; реконструкція й будівництво нових футбольних полів; сприяння збільшенню спонсорських відрахувань на розвиток футбольних структур у районі.

На завершення усі присутні виконали «Молитву за Україну»і Державний Гімн.

 

Інна ПРИШВА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело