телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
409 22.11.2017

IMG 9256Кожного року у третю неділю листопада ми відзначаємо День працівників сільського господарства – свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Цей день увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.

17 листопада у Корецькому ВПУ-24 відбулися і урочистості з нагоди свята. Це день зібрав посадовців, керівників агроформувань, працівників і ветеранів сільського господарства. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Корецької РДА Сергій Черній та заступник голови районної ради Віктор Дулюк.

IMG 9267Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Ваша праця в усі часи була і залишається нелегкою, але важливою і потрібною для добробуту, благополуччя українського народу. Зараз у районі нараховується 24 агроформування, з яких 8 фермерських господарств, 14 товариств з обмеженою відповідальністю і 2 державних підприємства. З кожним роком у районі збільшується виробництво валової продукції сільського господарства і на сьогодні ми входимо у п’ятірку кращих в обласному рейтингу. У день професійного свята бажаю вам прихильності долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної удачі, – зазначив Сергій Олександрович.

– Сільське господарство – це основа основ. Від нього залежить доля України і майбутнє всього людства. Від імені депутатів Корецької районної ради вітаю вас з   святом, бажаю міцного здоров’я, мирного неба, успіхів у всіх ваших справах і починаннях. Нехай земля, на якій ви працюєте, буде щедрою, а врожаї багатими. Ви не тільки показуєте своїм прикладом, як треба працювати, але і виховуєте молоде покоління. Сподіваємося, що зерна розумного, доброго, вічного, які ви засіваєте на українській землі, зійдуть і дадуть хороші врожай на благо народу України, – звернувся до присутніх Віктор Іванович.

IMG 9277Почесними грамотами районної державної адміністрації і районної ради з нагоди професійного свята були нагороджені працівники сільського господарства, а ветерани сільськогосподарського виробництва району – цінними подарунками.

Директор ВПУ-24 Микола Дмитрієв приєднався до привітань і вручив подарунки працівникам закладу.

Продовженням заходу став виступ духового оркестру КЗ «Корецький  районний будинок культури і дозвілля» Корецької районної ради, який цього дня виборювавпочесне звання «народний аматорський».Високопрофесійна комісія у складі фахівців Інституту мистецтв РДГУ, Рівненського музичного училища РДГУ, Дубенського коледжу культури і мистецтва РДГУ, та під керівництвом директора КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради Володимира Самчука оцінювала виступ оркестру.

З ініціативи та при підтримці у співфінансуванні  Корецької міської ради із січня 2017 року духовий музичний колектив ініціативних корчан, який протягом десятків років був постійним учасником багатьох міських культурних заходів, почав діяти при будинку культури як самостійна одиниця. Керівник  духового оркестру – Володимир Опанасюк, підполковник у відставці, ветеран Збройних сил України. Сьогодні колектив об’єднав  понад 25 чоловік різного віку і різних професій, які мають музичну освіту або ж здобувають її у музичних навчальних закладах.

IMG 9326Майстерним виконанням різнопланових музичних творів оркестранти підкорили всіх. Після кожноїпісні зал вибухав гучними оплесками, а під час виконання «Запорозького маршу» глядачі стоячи аплодували весь номер.

– Виступ духового оркестру став яскравою подією для нашого училища й залишить приємні спогади ще на довго. Важко словами передати ті емоції, які викликала гра наших обдарованих краян. Блискуче виконання композицій не залишило байдужим нікого. Переповнює і гордість за талановитих земляків, і безмежна вдячність за отримані незабутні враження. Безперечно, подібні заходи здійснюють вагомий вплив на виховання сучасної молоді, учнів нашого закладу, – ділиться враженнями Орина Кислюк, керівник гуртка ВПУ-24.

Як повідомила директор КЗ «Корецький  районний будинок культури і дозвілля» Катерина Зубрицька, члени комісії одностайно прийняли рішення рекомендувати колегії Управління культури і туризму Рівненської ОДА, засідання якої має відбутися найближчим часом, присвоїти духовому оркестру звання «народний аматорський».

 

Ганна СОЛОНІНКО

IMG 9360

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело