телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
361 22.11.2017

17 листопада, у п’ятницю, відбулися довгоочікувані події для корчан і мешканців краю – відкриття новоствореного туристично-інформаційного центру в Корці та Новокорецького дитсадочка.

Наявність у нашому регіоні багатьох пам’яток природи, культури, історії та архітектури, особливий мікроклімат лісових масивів і ландшафтів дає унікальні можливості для розвитку туристичної і рекреаційної інфраструктури, адже на території Корецького району знаходиться 105 об’єктів культурної спадщини. Край манить туристів з усіх кінців світу: Японії, Куби, Сполучених Штатів Америки, Канади, Німеччини, Ізраїлю, Туреччини, Індії, Польщі й інших країн. Щорічно збільшується кількість відвідувачів Кореччини. Протягом 2016 року до нас завітало більше семи тисяч туристів, а протягом січня-жовтня цього року –  близько шести з половиною тисяч подорожуючих.

Отож про туристичні родзинки Кореччини тепер можна дізнатися у місцевому туристичному центрі. На церемонію відкриття завітали голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, народний депутат України Юрій Вознюк, заступника начальника управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації Ярослава Гаврилова, голова Корецької райдержадміністрації Сергій Черній, голова районної ради Ігор Хоменчук, міський голова Людмила Дмитрук.

У рамках проведення заходу відбулося ознайомлення з туристичними об’єктами й об’єктами культурної спадщини району, природніми ресурсами, якими славиться Кореччина, ознайомлення із структурою туристично-інформаційного центру. Турцентр консультуватиме подорожуючих та радитиме їм місцеві туристичні принади. Тут можна придбати буклети, сувеніри й отримати паспорт мандрівника. Подібні центри вже функціонують у Острозі, Володимирці, Сарнах та Дубенському районі.

– Корець називають «містом десяти церков» та Християнською Меккою Рівненщини. Я впевнений, що завдяки Кореччині до нас з’їжджатиметься ще більше туристів. Цьому допоможе туристичний офіс. Тут їм розкажуть, як дістатись до Малого палацу Йозефа Чарторийського, порадять відвідати Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир, місцевий замок XIV століття та історичний музей. А ще – нададуть консультацію, де переночувати, чим посмакувати, куди іще варто поїхати, – зазначив Олексій Муляренко.

За словами керівника області, центр популяризуватиме не лише місцеві об’єкти, а й усю Рівненщину туристичну. Тобто можна буде отримати інформацію і про Дубно, і Остріг, і Клевань  для того, щоб у майбутньому сформувати свій маршрут.

2Опісля члени обласної делегації оглянули реконструйовану площу міста та приміщення Корецької обласної лікарні відновного лікування, а далі відправились на урочисте відкриття дитячого садочка «Віночок» у Новому Корці.

На цю подію новокорчани чекали п’ять років. Було витрачено більше 7,6 мільйонів гривень зі скарбниць різних рівнів. Потужна допомога (2,7 мільйонів гривень) надійшла цього року від Державного фонду регіонального розвитку.

З довгоочікуваною подією присутніх привітали Олексій Муляренко, Юрій Вознюк, голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук, Сергій Черній, Ігор Хоменчук, голова Новокорецької сільської ради Микола Хоменко. Не обійшлося і без цінних подарунків від обласної, районної і сільської влади. Вихованці й працівники закладу щиро вітали гостей. Малята, долаючи сором’язливість, дарували щирі посмішки, відверті емоції та урочисті виступи.

Як розповідає Катерина Дулюк, директор закладу, відкриттю садочка передувала масштабна робота:

1– Було проведено не лише реконструкцію будівлі, а й встановлено власну котельню із сучасними твердопаливними котлами, збудовано дитячий майданчик, закупленодитячі меблі, м'який інвентар та іграшки. Для діток облаштовані дві затишні спальні, медична кімната з ізолятором та кімнатою гігієни, вбиральні з душовими кабінами. Лише завдяки спільним зусиллям влади, громади села та за сприяння народного депутата Юрія Вознюка ми досягли поставленої мети. Ми вдячні Олексію Муляренку, Сергію Чернію, Ігорю Хоменчуку, Людмилі Дмитрук, Миколі Хоменку за допомогу і підтримку.

З понеділка садочок відкрив двері для 36 вихованців віком від 3 до 6 років. Малята розподілені на 2 групи – «Метилик» і «Волошка». На наступний рік, якщо дозволять кошти, заклад планує прийняти 55 діток.

– Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Колектив Комунального закладу дошкільної освіти «Віночок» шле найтепліші слова подяки спонсорам: ТОВ «Фаворит-Агро», Роману Поліщуку, Олександру Якимчуку, Василю Федорчуку, Віталію Зінькову, Ігорю Хіміну, Дмитру Редьці, Василю Кондратюку, Сергію Утєшову, Олександру Кіселику, Олександру Броневицькому, Юрію Волівачу, а також батькам і всім небайдужим, які сприяли відкриттю та впорядкуванню нашого закладу. Ми щиро дякуємо за вашу допомогу, за ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, подарованої нам, – із вдячністю зазначила Катерина Віталівна.

Ганна СОЛОНІНКО

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело