телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
279 12.12.2017

У понеділок, 11 грудня, відбулася позачергова сесія Корецької районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник райради Ігор Хоменчук. У роботі пленарного засідання взяли участь начальники управлінь, відділів, служб РДА, сільські голови. На сесії були присутні 27 депутатів районної ради, які обговорили та прийняли рішення з 9 питань порядку денного.

IMG 9861Обравши робочі органи та затвердивши порядок денний, регламент роботи сесії, районні обранці перейшли до розгляду питань.

Першим розглянули проект рішення про внесення змін і доповнень до районної програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2017 рік.

Наступним питанням порядку денного було внесення змін до районної програми підтримки статутної діяльності Корецької районної організації Товариства Червоного Хреста України.

Згодом були розглянути проекти про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, про затвердження Статусу (нова редакція) опорного закладу Великомежиріцький навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» Корецької районної ради Рівненської області, затверджено положення «Школа І ступеня – гімназія» і «Про Колодіївську філію Великомежиріцького навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня – гімназія» Корецької районної ради Рівненської області. Також було внесено зміни до складу президії районної ради сьомого скликання і продовжено контракт з директором КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля» Катериною Зубрицькою.

Завершилось сесійне засідання виконанням  гімну України та «Молитвою за Україну».

Інна ПРИШВА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело