телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
265 22.12.2017

На жаль, в історії України є немало чорних дат. Та найстрашніше, що усіх нас спіткало, – вибух на Чорнобильській АЕС. Ця трагедія ХХ століття сколихнула життя не лише України, а й усієї Європи. Чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я людей, їх соціальні, економічні й побутові умови життя.

IMG 0116Події 31-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь, адже Чорнобильський смерч забрав життя багатьох людей, завдав непоправної шкоди здоров’ю мільйонів українців.

14 грудня у  Корці пам'ять ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятного знаку «Тим, хто врятував світ». Участь у заході взяли голова районної ради Ігор Хоменчук, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Кулик, міський голова Людмила Дмитрук, начальник Корецького відділення поліції Костопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області Іван Крайняй, працівники Державної пожежно-рятувальної частини ГУДСНС України у Рівненській області міста Корця.

Інна ПРИШВА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело