телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
302 20.12.2017

IMG 0222У Корці, як і по всій Україні, уже традиційним стало проводити відкриття новорічної красуні-ялинки в день святого Миколая-Чудотворця. Для корчан цей день особливо урочистий, адже співпадає ще й з престольним святом. Отож, о 16:00 усі бажаючі зібралися на казкове дійство, що проходило на площі біля Корецького будинку культури й дозвілля.

 

На правах господині міста першою звернулася до гостей заходу Корецький міський голова Людмила Дмитрук, яка привітала усіх з наступаючими святами й підсумувала здобутки року, що минає. Також з вітальними словами виступили заступник голови районної ради Віктор Дулюк, настоятель Свято-Миколаївського храму, благочинний церков УПЦ у Корецькому районі Ярослав Воят, настоятель Свято-Воскресенського храму, благочинний церков УПЦ КП у Корецькому районі Іван Мациканич та настоятель римо-католицького костелу святого Антонія Вальдемар Шляхта.

 IMG 0280Цьогоріч ялину подарувала жителька містечка Віра Василівна Ничипорчук, яка колись посадила й виростила це дерево. Довгоочікуваний момент настав – пишнозелена красуня засяяла сотнями яскравих вогнів.

Як і кожного року, відкриття супроводжувалось хороводами навколо новорічної ялинки, колядками та віршами діток, за які Миколай щедро нагороджував дітлахів подарунками. А на завершення заходу усі присутні разом заколядували «Добрий вечір тобі, пане господарю» та побачили святковий феєрверк.

Ганна СОЛОНІНКО

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело