телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
251 05.01.2018

Ще біля одного завдання, яке поставила перед собою область, можна поставити позначку «виконано». Для того, щоб врятувати автошляхи Рівненщини від руйнування вантажівками, запрацюють пересувні вагові комплекси.

Ключі від трьох новітніх лабораторій передав Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.

 

 

0699324001514206084Пересувний мобільний офіс обладнаний трьома робочими місцями для інспекторів, автономним обігрівом, необхідною комп’ютерною технікою з підключенням до Інтернету та принтером для друку. Все обладнання сертифіковане й перевірене.

 – Такі мобільні офіси на колесах не тільки забезпечать безпеку на дорогах. Рівненщина є транзитною областю з міжнародними сполученнями. Цьогоріч ми активно зайнялися будівництвом доріг. Потужні й гарні результати ми показуємо в цьому напрямку. Багато зроблено цього року, ще більше плануємо на наступний. Тому зараз надзвичайно важливо дати новий подих Укртрасбезпеці. Адже саме завдяки ефективній їх роботі ми зможемо зберегти наші нові дороги від руйнування, – прокоментував голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

За словами Михайла Наноняка, на наступний рік передбачено 48 мільярдів гривень на будівництво доріг.

0736810001514206084Запрацює з нового року і дорожній фонд щодо безпеки на дорозі. Будуть будуватися відповідні розв’язки, наземні й підземні переходи, ставитися світлофори. Близько мільярда семисот тисяч гривень піде на збереження доріг, безпеку пересування.

– Одним із таких засобів безпеки є мобільні комплекси, які ми вам презентуємо. На Україну за кошти Єврокомісії їх було закуплено 78 у рамках підтримки транспортної інфраструктури країни. Пересувні лабораторії дають можливість перевіряти не тільки габаритно-ваговий транспорт  автомобілів, а й всі  пасажирські перевезення, таксі. Інспектори тепер зможуть вільно пересуватися по області, виявляти порушників на різних видах перевезень, – зазначив Михайло Ноняк.

Прес-служба ОДА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело