телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
267 05.01.2018

«Вифлеємський вогонь миру» – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, яка полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

IMG 20180103 095803Українські пластуни отримують Вифлеємський вогонь миру від польських скаутів і передають його українській громаді, церквам, заносять до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебуває далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.

17 грудня 2017 року Вифлеємський вогонь миру прибув на Украйну, а 3 січня – до Корця. Головницькі пластуни на чолі з впорядником пластуном-сеньйором Юрієм Новаком з палаючим вогником у руках побували у Корецькій районній раді та райдержадміністрації, міській раді, відділі освіти, районному будинку культури й дозвілля, дитячій школі мистецтв, Свято-Воскресенській церкві УПЦ КП,  центральній районній лікарні.

Нехай він принесе світло Різдва в кожну оселю, благополуччя та мир у кожну родину, зігріє теплом серця!

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело