телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
345 12.01.2018

Понад дві тисячі років тому перед новонародженою Дитиною схилилися юна Марія, сивочолий Йосиф і бідні пастухи. Вони побачили в Ньому світло Любові, яке опромінило початок нової ери.

Різдво – найвеличніше зимове свято. Воно приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і гучному співі хору. Звуки дитячих голосів, що славословлять Бога, як ангельський глас, наповнюють торжеством Всесвіт. Небо і земля славлять Різдво Христове.

IMG 0408Вже стало доброю традицією у новорічні та різдвяні свята на Кореччині вітати трудові колективи колядками, щедрівками та віншуваннями.

У  вівторок, 9 січня, для керівництва міста та району прозвучали традиційні українські колядки у приміщеннях Корецької районної ради, райдержадміністрації, міської ради та інших установ, куди завітали юні та дорослі колядники. З Різдвом вітали вихованці недільної школи Свято-Воскресенської парафії на чолі з настоятелем Іваном Мациканичем, маленькі дітлахи ДНЗ (ясла-садок) №3, колектив районного будинку культури і дозвілля «Серпанок», настоятель Космо-Даміанівського храму Михаїл Голубка разом із дитячим хором, учні 3-Б класу Новокорецької ЗШ І-ІІІ ст. із вчителем Оксаною Прищепою.

Продовжуючи багаторічні традиції, талановиті колядники прославляли новонародженого Ісуса, бажали миру і злагоди, щастя, радості, усяких гараздів.

Усі дякували гостям за чудові колядки та щирі побажання, адже, за народним повір’ям, те, що побажають колядники та щедрувальники, обов’язково має здійснитися у Новому році.

Інна ПРИШВА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело