телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
277 24.01.2018

74 річницю визволення нашого міста від фашистських загарбників відзначили 12 січня. Традиційно, аби вшанувати тих, хто у далекому 1944 звільнив  край від окупантів.

1З нагоди Дня визволення Корця від німецько-фашистських загарбників відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника невідомому солдату у міському парку та святковий вогник у приміщенні Корецького районного історичного музею, який ініціювала Корецька міська рада для ветеранів-жителів міста.

У заході взяли участь голова міської ради Людмила Дмитрук, секретар міської ради Олена Ясковець, заступник голови райдержадміністрації Олександр Сухий, заступник голови районної ради Віктор Дулюк, голова районної організації ветеранів Володимир Шевченко,  директор районного музею Неоніла Брухлій, ветерани війни і праці.

Зі словами вдячності до присутніх звернулися представники влади.

Опісля усі присутні поспілкувалися у дружній та теплій атмосфері, згадали ті лихі часи минулого, вшанували загиблих хвилиною мовчання, послухали колядки та хороші пісні фронтових років у виконанні колективу Корецького районного будинку культури і дозвілля «Ясени».

Інна ПРИШВА

2

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело