телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
266 16.03.2018

21 сесія 11У четвер, 1 березня, відбулася двадцять перша чергова сесія Корецької районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник райради Ігор Хоменчук. У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Черній, начальники управлінь, відділів, служб РДА, сільські голови. На сесії були присутні 30 депутатів районної ради, які обговорили та прийняли рішення із 35 питань порядку денного.

Обравши робочі органи, затвердивши порядок денний, регламент роботи сесії, районні обранці перейшли до розгляду питань.

На порядку денному депутати розглянули програму розвитку культури Корецького району на період до 2022 року.

На території Корецького району функціонує 69 закладів культури: КЗ «Корецька дитяча школа мистецтв», КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля», КЗ «Корецька централізована система публічно-шкільних бібліотек» Корецької районної ради Рівненської області, до складу якого входять Корецька центральна районна бібліотека, Корецька районна дитяча бібліотека, 30 сільських бібліотек, 34 сільських заклади клубного типу (з них: 10 будинків культури та 24 сільських клуби), та на базі якого функціонує Корецький туристичний інформаційний центр, Корецький районний історичний музей.

Всього по району проводять діяльність 145 клубних формувань, у них – 1620 учасників. З них для дітей –76 формувань, у них 861 учасник.

Функціонує 119 гуртків художньої творчості, в них 1288 учасників, з них дитячих – 65, в них 721 учасник.

Всього колективів із званням «народний аматорський», «зразковий» – 16. Учасників – 286.

Колективів із званням «народний аматорський» – 14, в них 226 учасників, зокрема 8 при КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля» Корецької районної ради Рівненської області – 142 учасники.

Забезпечено функціонування туристичного інформаційного центру, на облаштування якого (проведення ремонту, придбання офісної техніки, меблів) використано з районного бюджету кошти в сумі 144,3 тис. грн.

Проведено заміну вікон у приміщенні КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля», на що використано кошти з районного бюджету в сумі 201,2 тис. грн.

Облаштовано внутрішні вбиральні в приміщеннях Корецького районного історичного музею, на що використано кошти з районного бюджету в сумі 40,0 тис. грн, та Корецької центральної районної бібліотеки, на що використано кошти з районного бюджету в сумі 35,0 тис. грн.

Зміцнено матеріально-технічну базу районних культосвітніх закладів за період

2013-2017 років на суму більше 500 тис. грн.

Органами місцевого самоврядування виділено та освоєно за звітний період кошти в сумі 1 млн 820 тис. грн на проведення ремонтів клубних закладів, придбання музичної апаратури.

Наступним заслухали звіт т. в. о начальника Корецького відділення поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області Івана Крайняя про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі в 2017 році.

Упродовж 2017 року Корецьким ВП ГУНП України в Рівненській області була проведена певна робота по розкриттю, розслідуванню, попередженню скоєння злочинів та кримінальних правопорушень. Велася робота по забезпеченню громадської безпеки та порядку під час проведення масових заходів на території району. Жодна заява чи повідомлення громадян не залишилося без розгляду, керівництвом відділу забезпечено стовідсоткову реєстрацію та не допущено фактів укриття від обліку кримінальних правопорушень та інших подій.

Основні зусилля діяльності Корецького відділення поліції протягом 2017 року були спрямовані на реалізацію державного курсу на посилення захисту прав і свобод громадян, інтересів суспільства та держави від протиправних посягань.

Так з 01.01.2017 по 01.01.2018 року до Корецького ВП ГУНП надійшло 3965 заяв та повідомлення громадян про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, які трапилися на території району. За аналогічний період 2016 року таких заяв та повідомлень було зареєстровано 3642, таким чином кількість звернень до Корецького відділення збільшилися, що свідчить про збільшення довіри населення до роботи поліції.

Із зареєстрованих матеріалів Єдиного обліку 493 заяви та повідомлення занесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань (у 2016 році ця цифра становила 507), з яких 106 справ передано до суду з обвинувальним актом, 188 закрито згідно ст.284 КПК України за відсутності складу чи події кримінального правопорушення, 120 справ було кваліфіковано як тяжкі та особливо тяжкі.

Значною проблемою у минулому році було попередження, розкриття злочинів проти приватної власності громадян. З 01.01.2017 по 01.01.2018 року на території району скоєно 218 крадіжок (у 2016 році – 244), з них розкрито та особам оголошено про підозру по 56 кримінальних провадженнях поточного року, встановлено осіб та повідомлено їм про підозру. Закрито за відсутністю складу кримінального правопорушення 38 фактів крадіжок. Станом на 23.01.2018 року нерозкритими залишилося 115 крадіжок.

Особливу увагу у 2017 році звернуто на попередження та розкриття шахрайств, оскільки протягом року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 18 кримінальних правопорушень за ст.190 КК України (у 2016 році до ЄРДР внесено 22 злочини даної категорії). Із зареєстрованих матеріалів по 5 провадженнях закрито за відсутності складу кримінального правопорушення.

Одним із пріоритетних завдань, визначеним керівництвом Національної поліції, є забезпечення безпеки дорожнього руху та протидія незаконним заволодінням транспортними засобами. Протягом 2017 року до ЄРДР не внесено жодного факту незаконного заволодіння транспортними засобами.

Працівниками Корецького ВП за 2017 рік складено 933 протоколи про адміністративні правопорушення (за 2016 – 820 протоколів).

На території Корецького району зареєстровано 364 мисливців, у яких знаходиться 442 одиниці зброї (гладкоствольної – 407 одиниць, нарізної зброї – 35, пістолетів – 22).

21 сесія 22Згодом були розглянути проекти рішень про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Корецькому районі на 2016–2020 роки, про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у навчально-виховних комплексах «загальноосвітня школа-дошкільний навчальний заклад» Корецького району у 2018 році, про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

Роботу сесії прокоментував голова районної ради Ігор Хоменчук:

            –У прийдешньому році – це перша сесія районної ради. На розгляд пленарного засідання було винесено цілий ряд важливих питань – звіт голови ради про діяльність районної ради за минулий рік, звіт голови райдержадміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2017 рік, звіти керівника Здолбунівської місцевої прокуратури, т. в. о. начальника Корецького відділення поліції про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в районі, звіт про виконання районного бюджету за минулий рік.

Окрім того, були розглянуті, прийняті важливі програми для району, як от, економічного та соціального розвитку Корецького району на 2018 рік, військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби у ЗСУ, матеріальної підтримки учасників АТО, незахищених верств населення, розвитку культури району на період до 2022 року, підтримки й розвитку місцевих ініціатив громад району, розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Корецькому районі на 2018–2022 роки, внесені зміни в діючі програми, а також зміни до районного бюджету на 2018 рік.

Все, що нам вдалося зробити в минулому році, а це не мало, стало можливим завдяки злагодженій, конструктивній роботі всього депутатського корпусу районної ради, районної державної адміністрації, міського, сільських голів, керівників установ, організацій, підтримки народного депутата України Ю. В. Вознюка, депутатів обласної ради, зокрема і А. О. Сайчука. За це їм всім велика подяка. Висловлюю свої сподівання і на подальшу плідну співпрацю на благо громади Кореччини.

Інна ПРИШВА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело