телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
315 26.03.2018

У кожної людини свій шлях і своя доля. Долю нам окреслює Бог, а шлях ми обираємо самі. Іноді на цьому шляху виникають проблеми, які неможливо вирішити самотужки. Тоді кожному, який би сильний духом він не був, потрібна підтримка, стороння допомога.

У нашій Гвіздівській громаді теж є чимало родин, що опинилися у складній життєвій ситуації у цей непростий час протиріч, конфліктів і загального збайдужіння. За порадою і наданням допомоги вони часто звертаються до сільської ради. Але вдвічі приємніше на серці, коли такій людині можна допомогти конкретною справою.

Нещодавно завдяки сприянню депутата Корецької районної ради А.А. Джуса та голови районного комітету Товариства Червоного Хреста О.Л. Якимчука, який діє на Кореччині за підтримки голови райдержадміністрації С.О.Чернія і голови районної ради І.Ф.Хоменчука, така можливість з’явилась і у Гвіздівської сільської ради. Більше двадцяти семи родин, серед яких – одинокі матері, багатодітні сімיї, інваліди, пенсіонери, учасники бойових дій, отримали продуктові пакети, одяг, взуття, що дало змогу кожному з них відчути себе потрібним повноцінним членом громади. Адже лише громада є надійним фундаментом для розбудови України як економічно міцної правової і демократичної держави європейського рівня.

Валентина ПАВЛЮК,
секретар сільської ради

ПОДЯКА

    Гвіздівська сільська рада висловлює щиру подяку Білевичу Сергію Миколайовичу за надання допомоги багатодітній родині Яремчук Надії Василівни. Хай не згасає тепло людської вдячності за добрі справи у Вашій повсякденній роботі.

 Гвіздівський сільський голова В. Бухал

 

добра спраа Гізді

Добра спраа 2

Добра спраа 3

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело