телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
278 23.04.2018

Радісну подію відзначив цієї весни дошкільний навча­льний заклад у Головниці. 10 років тому ма­ленькі дитячі рученята вперше відчинили двері дитсадка, а оче­нята почали звикати до диво­виж­ного світу, де оселилося без­турботне дитинство. За ці роки заклад випустив  чималу кількість дошкільнят, озбро­єних необхідними знаннями, ви­хованих і підготовлених до шко­ли. Сам же дитсадок, який нині налічує три групи, які відвідують шістдесят малят, розквітнув до невпізнання і тепер радує діток і їхніх батьків сучас­ними, затишними і теплими кімна­тами, зручними меблями, казко­вими майданчиками, розмаїттям ігра­шок та пізнавальних ігор. 

Пероціт 1Для дітей створені прекрасні умови для перебування. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят. Утім, найбільшою гордістю за­кладу є його працівники: завідувач, ви­хователі, няні, музичний керівник, ме­дик, кухарі, технічний персонал, тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихован­ців, їхній повноцінний розвиток.

Ювілей дитячого саду – це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри! Саме з таким настроєм і святкував заклад свій День народження і приймав привітання від гостей. 12 квітня у просторій залі садка відбулися урочистості з нагоди 10-річчя ДНЗ «Первоцвіт».

На цьому святі було по-родинному затиш­но, цікаво, радісно, просто казково!  Свій ювілей працівники і вихованці ДНЗ «Первоцвіт» святкували у тісному колі друзів та поважних гостей. Привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема його випускники й вихованці, батьківський колектив. Серед почесних гостей, які постійно допомагають закладу, йдуть на співпрацю, відгукуються на будь-які питання та розуміють проблеми дошкілля були голова райдержадміністрації Сергій Черній, голова райради Ігор Хоменчук, депутат райради, приватний підприємець Микола Бобровський, голова сільської ради Наталія Омельчук, завідувач КЗ «Корецький районний методичний кабінет» Тетяна Радківська, головний спеціаліст районного відділу освіти Наталія Шуляк, директор тамтешньої школи Людмила Кузьмич. Також на подію завітала голова Головницької сільської ради 2002-2006 років Олександра Михайленко, яка і стала ініціатором відбудови закладу. Після Олександри Григорівни справу продовжив Михайло Бецан, який очолював цю ж посаду з 2006 по 2015 роки. Відкриття цього закладу – заслуга не однієї чи двох людей, це клопітка праця усієї громади села, яку у певний час очолювали наполегливі та відповідальні люди.      

Головницький дитячий садок був побудований і розпочав свою діяльність 1985 року і продовжував функціонувати до 1995 року. Але через недостатнє фінансування його змушені були закрити. Із часом спільними зусиллями заклад було відновлено. І вже 3 березня 2008 року двері відчинив дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Первоцвіт». Спочатку функціонувало дві різновікові групи, де виховувалося 35 діток. На початок 2010 року кількість місць збільшилась до 45. А 1 грудня 2010 року було відкрито ще одну групу – другу молодшу.

Пероціт 2На День народження прийнято ходити з подарунками, цю традицію підтримали усі запрошені. З цієї нагоди очільники району Сергій Черній та Ігор Хоменчук зробили приємний сюрприз – подарували вихованцям сучасний телевізор, аби малеча переглядала улюблені мультфільми. Також керівники побажали усім працівникам садочку, діткам та їхнім батькам здоров’я, невичерпної наснаги та енергії, благополуччя, миру й злагоди.

Зі словами привітання виступила керівниця села Наталія Омельчук. Очільниця вручила грамоту завідуючій дитячим закладом Валентині Бобровській та подяку усьому колективу за активну позицію у створенні і забезпеченні належних умов для успішного функціонування дошкільного навчального закладу. А в подарунок вручила два пилососи.

Цілу торбину іграшок для малечі привіз Микола Євгенович Бобровський. Забезпечив канцелярією малят Олександр Боксанчук, начальник районного сектору Головного управління Держслужби із НЗ. Представники ТОВ «Горинь-Агро» подарували два мікрофони. Солодощі для дітей доставили від ТОВ «ЛідерПродукт».

Даруючи дитсадку-імениннику подарун­ки, гості зичили йому достатку, про­цвітання, довголіття, пра­ців­ни­кам – задоволення від улюб­леної роботи, а маленьким вихо­ванцям – рости здоровими і ро­зум­ними. Слово для привітань було надано всім запрошеним гостям.

Для присутніх і гостей  була представлена концертна програма – справжнє свято за участю вихованців та педагогів, які є головним активом дитячого садка. У такий чудовий день тут панувала прекрасна атмосфера.  На концерті  вихованці  показували все, чого навчилися у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували вірші, чим  забезпечили чудовий настрій усім присутнім.

На завершення завідувач дитячого садка Валентина Василівна виступила із словами подяки колективу, діткам, батьківському комітету та усім гостям, які були на святі.

Сподіваємося, що завдяки безмежній любові вихователів, їх наполегливій праці, через двадцять років уже ці самі, але дорослі діти, приведуть на черговий ювілей уже своїх синів та дочок.

Іванна ГОТЛІБ

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело