телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
374 02.05.2018

23-25 березня в м. Острозі відбувся ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс естрадної пісні «Мамина весна» для воїнів АТО і їх матерів. Найвищу нагороду Гран-Прі отримав Максим Бондар із с. Новий Корець Корецького району. 4 квітня у КЗ «КРБКіД» нагородити Максима прибув голова громадської організації «Культурно- спортивне об’єднання інвалідів» Іськов Олександр Володимирович. Окрім нагороди, М.Бондар отримав 3000 тисячі гривень від організації ВО «Свобода» та 2000 грн. від громадської організації «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів».

24 квітня на базі ЗШ №3 пройшов перший оргкомітет щодо проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Мамина весна» для воїнів АТО і їх матерів. На ньому були присутні голова Корецької районної адміністрації С.Черній, голова Корецької районної ради І. Хоменчук, голова громадської організації «культурно-спортивне об’єднання інвалідів» О. Іськов та директор КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля» К. Зубрицька.

1Головою оргкомітету обрали О.Іськова. По підсумках було прийняте рішення, провести даний фестиваль у травні 2019 року на території Корецького району. Розпочалася підготовча робота в організації фестивалю і наступне засідання заплановано в м.Корці на червень 2018 року. По закінченні засідання громадська організація «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів» подарувала 50 саджанців фруктових дерев, які були висаджені на території ЗШ №3 спільно з головами райдержадміністрації та районної ради, педагогічним й учнівським колективами ЗШ №3.

Вл. інф.

viber image

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело