телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
208 02.05.2018

IMG 2120У середу, 18 квітня, відбулася двадцять друга позачергова сесія Корецької районної ради сьомого скликання. Головував очільник райради Ігор Хоменчук. У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Черній, заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, начальники управлінь, відділів, служб РДА, міський, сільські голови. На сесії були присутні 26 депутатів районної ради, які обговорили та прийняли рішення із 15 питань порядку денного.

 

 

 

 

IMG 2121

 

Обравши робочі органи, затвердивши порядок денний, регламент роботи сесії, районні обранці перейшли до розгляду питань.

Депутати розглянули, затвердили проекти рішень про районну програму розвитку велоспорту на 2018-2020 роки, про утворення опорного закладу Великомежиріцький ліцей Корецької районної ради, про внесення змін та доповнень до районної програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2018-2020 роки, про оголошення «сезону тиші» у місцях масового розмноження і вирощування потомства дикими тваринами, про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та інше.

IMG 2132        Цьогоріч у районі планується відремонтувати три місцеві дороги: Корець-Великі Межирічі-Вовкушів, Самостріли-Великі Межирічі, Корець-Топча-Вовкушів. На ці автошляхи буде виділено близько 8,5 мільйонів гривень. У рамках співпраці зі Світовим банком запланована реконструкція чотирьох лікарських амбулаторій у Великій Клецькій, Головниці, Користі, Невіркові. Наразі триває процедура тендерних закупівель послуг. Також з обласного бюджету розвитку виділено 5 млн грн на реконструкцію очисних споруд, на ремонт районного будинку культури і дозвілля – 700 тис. грн, а на заміну вікон у ЗШ І-ІІІ ст. №3 – 600 тис. грн,– зауважив заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.

У рамках робочої поїздки Віталій Ундір спільно з головою РДА Сергієм Чернієм побували на об’єктах, що заплановано відремонтувати.

Інна ПРИШВА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело