телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
220 27.04.2018

16 квітня 2018 року голова Корецької районної ради Ігор Хоменчук та голова райдержадміністрації Сергій Черній підписали Угоду про партнерську співпрацю між Корецьким районом Рівненської області (Україна) та гміною Оструда Вармінсько-Мазурського воєводства (Республіка Польща). Угоду від польської сторони підписали війт гміни Оструда Богуслав Фіяс та голова Ради гміни Януш Садовський.

IMG 2090Як сказано у преамбулі Угоди, у розширенні міжрегіонального співробітництва між регіонами України та Польщі, яке відбувається в контексті реалізації сторонами курсу на європейську інтеграцію, особливе місце посідає досвід адаптації кращих практик міжрегіональної взаємодії України та Польщі. З поміж пріоритетних напрямів європейської інтеграції саме міжрегіональна інтеграція, зокрема на рівні органів місцевого самоврядування, сприяє поглибленню прямих контактів між регіонами України та регіонами країн ЄС, у даному випадку – регіонами Республіки Польщі. Реалізація концепції «від союзу держав до союзу регіонів» держав Європейського Союзу надає додатково можливості, насамперед, органам місцевого самоврядування для вирішення спільних проблем у транскордонній і IMG 2098міжрегіональній взаємодії сторін.

Основною метою співпраці є активізація соціально-економічного, науково-технічного, екологічного, культурного розвитку Корецького району та гміни Оструда, що сприятиме зміцненню взаємних контактів між мешканцями обох держав, ідентифікації спільних напрямків співпраці і їх підтриманні на умовах рівноправного партнерства для спільної користі.

Згідно зі своїми можливостями Сторони будуть розвивати такі напрями співпраці:

- підтримка та організація ініціатив у сферах культури, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та туризму;

- підготовка та реалізація спільних проектів;

- організація обміну молодіжними групами;

- розвиток малого та середнього підприємництва;

- обмін досвідом в органах місцевого самоврядування.

Угода набрала чинності з дня підписання і діятиме протягом п’яти років. Строк дії автоматично продовжуватиметься на наступні п’ятирічні періоди, якщо жодна із Сторін не повідомить у письмовій формі про своє бажання припинити дію цієї Угоди.

 

IMG 2105

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело