телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
249 10.05.2018

1 травня 2018 року на Кореччині знову відбулося свято мотокросу. У нас проходив відкритий особисто-командний чемпіонат України та Товариства сприяння обороні України на мотоциклах з повітряним охолодженням двигуна – І етап, відкритий особисто-командний Кубок Федерації мотоциклетного спорту України серед аматорів та ветеранів – ІІ етап, відкритий міжобласний турнір з мотокросу «Кубок Кореччини – 2018» пам’яті А. Шувалова – І етап.

мотокрос 2018 фотоВже стало доброю традицією збирати на нашій мотоциклетній трасі найсильніших і найтитулованіших спортсменів з усієї України. Це переможці й призери Чемпіонатів і Кубків України, чемпіони Європи й інших змагань високого рангу. До нас також завітали і поважні гості: генеральний секретар Федерації мотоциклетного спорту України Василь Якимчук, відомий у минулому спортсмен, голова райдержадміністрації Черній Сергій Олександрович, заступник голови районної ради Дулюк Віктор Іванович,заступник міського голови Маркевич Іван Ростиславович, начальник управління авіації ГО ТСО України Прокопчук Юрій Володимирович. Головний організатор змагань – Автомотоклуб «Фортуна – Корець».

Цьогоріч до нас прибуло 74 спортсмени з Київської, Житомирської, Рівненської, Хмельницької, Волинської, Чернівецької, Сумської, Закарпатської, Черкаської, Полтавської, Вінницької, Запорізької областей України та двоє спортсменів із Білорусі , які змагалися на нашій трасі. Було розіграно 12 комплектів нагород в особистому заліку, 3 комплекти нагород у командному заліку. Жорстка боротьба точилася в 12 класах мотоциклів. Найвидовищнішими були заїзди в класі наймолодших спортсменів, вік яких не перевищує 5-8 років, а також у класі «Жінки».

Переможцями стали спортсмени в таких класах мотоциклів:

Кубок Федерації мотоциклетного спорту України серед аматорів та ветеранів

50 см.куб. – Полуян Максим (м. Ромни);

65 см.куб. – Гіжовський Владислав (Чернівецька обл.);

«Хобі» – Ліпінський Олександр (м. Житомир);

«МХ2» – Бераудо Лоренцо (м. Київ);

«Ветеран – І група (45-50 років) – Ліпінський Олег (м. Житомир);

«Ветеран – ІІ група (50-55 років) – Скрипніков Олег (м. Чернівці);

«Ветеран – ІІІ група (55+) – Морозов Олександр (м. Житомир);

«ОПЕН» – Ученік Олександр (м. Житомир);

«Жінки» – Мішина Валерія (м. Бориспіль).

Чемпіонат України та ТСОУ:

150 см.куб. (повітряне охолодження) – Микуланинець Мілан (м. В. Березний);

500 см.куб. (повітряне охолодження) – Синельник Олександр (м.Київ).

У командному заліку перемогу святкувала команда м. Житомира, ІІ місце посіла команда Сумської області, ІІІ – команда Чернівецької області.

Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, дипломами та грошовою винагородою.

Дякую усім причетним до організації і проведення Чемпіонату України: голові Корецької РДА Сергію Чернію, голові   районної ради Ігорю   Хоменчуку, міському голові   Людмилі Дмитрук, директору «Фаворит-Агро» Олексію Лукянчуку, депутатському корпусу Жадківської сільської ради та голові Ігорю Якубцю, на теренах якої відбувалося це дійство, обласній організації Товариства сприяння обороні України, Управлінню у справах молоді та спорту відділу Корецької РДА, КП «Корецьжитловодоканал», «Райавтодор», 15 державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України в Рівненській області, КЗ «Корецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», КЗ ОЗ «Корецька центральна районна лікарня», районному Будинку школярів, Корецькому відділенню Поліції, відділу освіти Корецької РДА та Корецькій загально-освітній школі №3, ВПУ-24, членам автомотоклубу «Фортуна – Корець». Ми вдячні всім керівникам цих підприємств, установ за розуміння і допомогу. Лише спільними зусиллями ми спромоглися провести це велике дійство на хорошому рівні. Скажу відверто, спортсмени поїхали від нас задоволеними як підготовкою мотоциклетної траси, так і хорошими умовами, які ми намагалися створити для них, щоб почувалися вони, як у себе в дома.

                                                                      

Л. ШУВАЛОВА,
президент автомотоклубу«Фортуна – Корець»

                      

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело