телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
127 05.07.2018

У середу, 27 червня, відбулася двадцять третя чергова сесія Корецької районної ради сьомого скликання. Головував очільник райради Ігор Хоменчук. У роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Черній, начальники управлінь, відділів, служб РДА, міський, сільські голови. Були присутні 23 депутати районної ради.

IMG 4618Обравши робочі органи, затвердивши порядок денний, регламент роботи сесії, районні обранці перейшли до розгляду питань.

Роботу сесії прокоментував голова районної ради Ігор Хоменчук:

–       На сесії депутатами районної ради було розглянуто 36 питань порядку денного. Детально проаналізувавши забезпечення населених пунктів району транспортним сполученням, депутати внесли кілька слушних пропозицій по його покращенню.На сесії також розглянули і затвердили низку важливих програм, а саме: про розвиток малого і середнього підприємництва до 2020 року, про зайнятість населення до 2022 року, про оздоровлення та відпочинок дітей, про енергоефективність Корецького району до 2025 року. З метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загально-середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку людини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення кваліфікованого системного супроводу, районна рада створила комунальну установу «Корецький інклюзивно-ресурсний центр». Окрім того, депутати затвердили низку технічних документацій з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, внесли зміни до районного бюджету, прийняли кілька звернень до ВРУ та АПУ стосовно ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень та про підтримку звернення Президента України до Вселенського патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православній церкві в Україні.Сесія районної ради пройшла в діловому, конструктивному руслі.Дякую всім колегам-депутатам за розуміння та злагоджену роботу.

Інна ПРИШВА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2019 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело