телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
170 02.07.2018

У вівторок, 26 червня, відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Сергія Чернія, у якому взяли участь голова районної ради Ігор Хоменчук, перший заступник голови РДА Володимир Кулик, заступник голови РДА Олександр Сухий, керівники структурних підрозділів РДА, керівники окремих підприємств, установ, організацій, міський, сільські голови.

IMG 4521Засідання розпочалося із приємного: голова райдержадміністрації Сергій Черній спільно з головою районної ради Ігорем Хоменчуком з нагоди відзначення Дня Конституції України за особистий внесок в розбудову держави грамотами нагородили: депутата районної ради Тараса Дулюка, головного спеціаліста райдержадміністрації Альону Скоковську, головного спеціаліста районної ради Павла Сухого, начальника управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Оксану Форсюк.

Депутат обласної ради Андрій Сайчук вручив почесну грамоту та відзнаку обласної державної адміністрації за сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Конституції України головному спеціалісту управління економіки торгівлі та агропромислового розвитку Корецької РДА Світлані Олашин.

Також очільники району нагородили сільських голів, які зайняли призові місця у обласних сільських спортивних іграх Рівненщини: Тетяну Неглядюк (Бриківська сільська рада), Ігоря Кирильчука (Самострілівська сільська рада), Миколу Хоменка (Новокорецька сільська рада), Оксану Слободенюк (Великомежиріцька сільська рада), Михайла Супрончука (Річецька сільська рада), Петра Кальчука (Сапожинська сільська рада), Аллу Буру (Світанівська сільська рада), Володимира і Ніну Ярмолюків (Щекичинська сільська рада), Наталію Омельчук (Головницька сільська рада), Людмилу Онищук (Користівська сільська рада).

Продовжила засідання директор Корецької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Валентина Іщук, яка розповіла про стан і перспективи розвитку ринку праці в Корецькому районі.

–        З початку 2018 року послугами служби зайнятості скористалися 1036 осіб, 795 з яких мали статус безробітного, 693 особи отримували допомогу по безробіттю, середній розмір якої склав 1490 грн,– зазначила Валентина Ростиславівна. – Працевлаштовані за сприянням служби зайнятості 375 осіб.

Від 124 роботодавців було подано 406 вакансій, 346 з яких укомплектовані. Рівень укомплектування вакансій склав 85,2%.

Корецькою районною філією Рівненського обласного центру зайнятості у січні-травні 2018 року було укладено 9 договорів на організацію і проведення громадських робіт, до яких було залучено 69 осіб. До робіт тимчасового характеру залучено 24 особи (виконувались тимчасові роботи у ТОВ «Фаворит-Агро», ТОВ «Поліський стандарт»).

Під час проведення індивідуальних, групових заходів щодо сприяння у працевлаштуванні проводиться роз’яснювальна робота щодо переваг легального працевлаштування.

Відповідно до потреб роботодавців з початку 2018 року проведено підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації 165 безробітних.

З початку 2018 року статус безробітного було надано 23 випускникам вищих, професійно-технічних навчальних закладів. За сприяння служби зайнятості були працевлаштовані 4 особи.

Служба зайнятості володіє найбільшим банком даних про вакантні робочі місця в Україні. Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», всі центри зайнятості України працюють у Єдиній інформаційно-аналітичн системі (ЄІАС), що дає можливість кожному центру зайнятості користуватися загальнодержавною базою даних про роботодавців, що працюють в Україні, потребу у працівниках, а також осіб, що шукають роботу. Саме тому інформація, що вноситься до загальної бази, є завжди актуальною. Служба зайнятості має свій безкоштовний Інтернет-портал «Труд». Кожен охочий на сторінках цього порталу може знайти корисну для себе інформацію щодо працевлаштування, розмістити своє резюме, підібрати вакансію. З цією метою у районному центрі зайнятості встановлені комп’ютери вільного доступу до мережі Інтернет. Працює електронний пристрій татч-скрін, з допомогою якого кожен може здійснити пошук роботи за своїми вимогами у будь-якому регіоні України. У секторі самостійного пошуку вакансій функціонують стенди «Актуальні вакансії», «Вакансії за межами району». Інформація про потребу у працівниках оприлюднюється у виданні обласного центру зайнятості «Вісник служби зайнятості», що є безкоштовним і доступним кожному, хто звертається до центру зайнятості за послугами.

Всього профорієнтаційними послугами у січні-травні 2018 року було охоплено 2058 осіб, 758 осіб з яких мали статус безробітного та 1300 осіб, що відносяться до інших категорій, зокрема 736 осіб учнівської молоді. З метою зменшення дисбалансу між попитом і пропозицією робочої сили шкільною молоддю проводиться профорієнтаційна робота щодо аналізу ринку праці, його потреб як сучасних так і на перспективу.

Про стан призначення та фінансування всіх видів допомог населенню присутніх проінформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Анатолій Іващук.

Станом на перше червня за наданням різних видів допомог до управління звернулося 3379 осіб. На їх підтримку спрямовано 36666,7 тис. грн.

Допомогу, що надається відповідно до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», отримали 1639 осіб на суму 15487,8 тис. грн.

Створено 1 прийомну сім’ю і 2 будинки сімейного типу, у яких виховується 15 дітей шкільного віку. Щомісячно проводиться виплата на дітей-сиріт та грошове забезпечення батькам, зайнятих їх доглядом. З початку року даний вид допомоги профінансовано на суму 479,0 тис. грн.

Для виплати допомоги інвалідам дитинства та дітям-інвалідам за січень-червень нараховано 50552,4 тис. грн, її отримали 444 інваліди, зокрема 171 дитина-інвалід.

Дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, профінансовано відповідну тимчасову допомогу на загальну суму 263,0 тис. грн, допомогу отримало 16 сімей.

Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям з початку року профінансована на суму 13025,7 тис. грн і виплачена 381 сім’ї.

З початку року 57 малозабезпечених осіб, які проживають разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, одержали грошову допомогу на суму 801,2 грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 р. №558 «Про затвердження порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» впродовж 2018 року 112 осіб отримали грошову компенсацію на загальну суму 116,3 тис. грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. №848 щомісячно отримували субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 4102 сім’ї на загальну суму 30396,1 тис. грн, з них на придбання скрапленого газу, твердого й рідкого пічного побутового палива та на оплату житлово-комунальних послуг субсидію призначено 890 сім’ям на суму 1906,8 тис. грн.

Заборгованість станом на 1 червня 2018 року по оплаті за житлові субсидії складає 6585,2 тис. грн, по оплаті житлово-комунальних послуг – 5395,6 тис. грн, на придбання твердого палива та скрапленого газу – 1189,6 тис. грн.

Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Щекичинської сільської ради розповів Щекичинський сільський голова Володимир Ярмолюк.

Інна ПРИШВА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело