телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
294 03.10.2018

            Кожного року вересень приносить для бібліотечних працівників цікаві зустрічі, неповторні відчуття, яскраві емоції, нові сподівання. Адже саме наприкінці вересня вся Україна відзначає Всеукраїнський день бібліотек. По особливому святкували цьогорічний професійний день бібліотекарі району. Саме напередодні Дня святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії бібліотечні працівники зібралися в селі Головниці, щоб відзначити двадцятиріччя свого професійного свята. Захід зібрав всіх працівників бібліотечної мережі, керівників місцевого та районного рівнів.

             DSC0513Гостинно відчинила двері сільська публічно-шкільна бібліотека села, де бібліотекарів та запрошених гостей з любов’ю та гумором зустрічали учні, вчителі, оскільки бібліотека знаходиться в приміщенні школи.

         До уваги всіх присутніх завідувач бібліотекою Ніна Олексіївна Шевчук провела презентацію «Головницька публічно-шкільна бібліотека – все тут, всі тут!», у якій відображена повсякденна місія бібліотекаря – інформувати, просвіщати, допомагати, організовувати і навчати своїх користувачів орієнтуватися у великому потоці інформації, використовуючи бібліотечні ресурси.

            Велика співпраця школи з бібліотекою завжди відзначалась учнями і вчителями, тому з щирими вітаннями звернулись учні до бібліотечних працівників, а вчителі школи привітали частівками.

            Свято продовжувалося в Будинку культури. Ведучі свята у поєднанні з гарними, щирими словами, піснями, адресованими бібліотекарям, запрошували до вітань керівників.

          Саме з ініціативи голови Корецької райдержадміністрації Сергія Олександровича Чернія День бібліотекаря відбувся на території Головницької сільської ради. У своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації Сергій Олександрович Черній зазначив, що бібліотеки завжди були і залишаються символом культури суспільства, взірцем його духовності. Подякував за наполегливу творчу працю усім працівникам бібліотечних установ району та вручив грамоти районної державної адміністрації, районної ради за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи і грошові винагороди.

            Вітання бібліотекарям і всім, хто любить книгу, хто причетний до бібліотек адресував заступник голови районної ради Віктор Іванович Дулюк.

            Завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Вікторія Ярославівна Плисюк звернулася до бібліотекарів з словами вітання та відзначила кращих бібліотечних працівників подяками та сувенірами.

            DSC0397 Директор бібліотечної мережі Ніна Григорівна Грановська привітала колег з професійним святом та розповіла про досягнення бібліотек системи.

            Відзначила, що бібліотеки – це не тільки книги, новітні технології, насамперед – кадри, люди, які очолюють бібліотеки, які активно беруть участь у житті школи, у житті своєї громади. Сьогодні в публічно-шкільних бібліотеках працюють любителі своєї професії: Захленюк О.І., ПШБ с. Весняне; Бурченя О.П., ПШБ с. Устя; Середня О.О., ПШБ с. Стовпин; Тишкевич Г.В., ПШБ с. Сторожів; Королюк Т.О., ПШБ с. Гвіздів; Омельчук В.А., ПШБ с. Даничів; Ткачук І.Г., ПШБ с. Невірків; Радюк Т.К., ПШБ с. Черниця; Онищук Н.Є., ПШБ с. Самостріли, Сорочинська Л.В., ПБ с. Користь.

            Навчають своїх колег і діляться досвідом відмінники бібліотечної справи: Суха О.Ф., Соботюк Т.А., Устименко Л.І., Абулевич О.Л., Мельничук Т.І.

            Від усіх бібліотечних працівників вітання із святом звучали і ветеранам бібліотек, які берегли книжкові багатства поколінь і лишили міцний фундамент для продовження бібліотечної справи, зокрема, Полюхович Т.Ф., Редьці Н.М., Устименко Л.П., Поліщук Р.П., Гичун Н.М., Качановській Л.С.

             DSC0507«Вчитель і бібліотекар – нерозлучні, вони покликані прищеплювати юним читачам любов до книги» – говорила директор Головницької школи Людмила Іванівна Кузьмич, побажавши учасникам свята натхнення, віри і надії.

Грамотами, подяками та цінними подарунками від районної державної адміністрації, районної ради, сектору культури і туризму РДА, централізованої бібліотечної системи відзначено кращих бібліотечних працівників: зав. ПШБ с. Копитів Т. Бобровську, пров. бібліотекаря ПШБ с. В. Клецька І. Мельничук, зав. ПШБ с. Світанок О. Гоголь, пров. бібліотекаря районної бібліотеки для дітей Т. Волохову, пров. бібліотекаря центральної районної бібліотеки О. Ковальковську, пров. бібліотекаря центральної районної бібліотеки Ф. Величко, пров. бібліотекаря центральної районної бібліотеки О. Дулевич, пров. бібліотекаря ПШБ с. Ст. Корець Г. Кралю, пров. бібліотекаря ПШБ с. Харалуг С.Шуст.

           Бібліотеки с. Крилів, зав. ПШБ Кравчук Т., ПШБ с. Головниця ,зав. ПШБ Шевчук Н. отримали Сертифікат від обласної наукової бібліотеки «Краща сільська бібліотека» та нагороджені грамотами в номінації «Кращий бібліотекар року».

          Приємно було чути бібліотекарям слова вдячності від місцевого сільського голови Наталії Петрівни Омельчук, яка окремо відзначила Ніну Олексіївну Шевчук, місцевого бібліотекаря і подякувала за співпрацю.

         Народні аматори Головниці подарували гарний настрій бібліотекарям та всім гостям свята. Було багато музики, привітань та позитивних емоцій.

          Славно пройшов святковий день у бібліотекарів. Безумовно, що такими насиченими на події не можуть бути усі робочі будні, однак моральний дух і професійна мудрість бібліотечних працівників допомагає їм віднаходити сили, позитивний настрій і щире бажання продовжувати свою справу.

            Від усіх працівників бібліотек, велика вдячність організаторам свята: працівникам Головницької сільської ради, особисто сільському голові Омельчук Н.П., директору школи Кузьмич Л.І., директору будинку культури Чудак Т.С. та зав ПШБ с.Головниця Шевчук Н.О.

            Нехай Бог вертає Вам сторицею за Ваші хороші справи.

О.СУХА, методист централізованої
системи публічно-шкільних бібліотек
прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело