телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
131 01.10.2018

На порядку денному депутати розглянули інформацію про результати діяльності Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури на території Корецького району в першому півріччі 2018 року.

IMG 5849За словами в.о. керівника Здолбунівської місцевої прокуратури Л. Ковальчук, за 6 місяців поточного року на території району обліковано 239 кримінальних правопорушень, з них 5 особливо тяжких, 51 тяжких, 37 середньої тяжкості, та 59 невеликої тяжкості. З облікованих кримінальних правопорушень 83 проти власності, 22– проти життя і здоров’я особи, 4 – у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, 8 – проти безпеки руху та експлуатації транспорту.

Працівниками Корецького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури прийнято участь у розгляді судом 63 кримінальних проваджень, за результатами розгляду яких судом винесено 30 вироків та 25 ухвал, а також забезпечено участь у розгляді 13 справ з питань, пов’язаних із виконанням вироків.

За І півріччя 2018 року Корецьким відділом місцевої прокуратури пред’явлено до суду 14 позовних заяв на 2 млн грн, 1 заява на суму 909 тис. грн. у сфері комунальної власності, 1 позов на загальну суму 10 тис. грн, щодо відшкодування витрат на стаціонарне лікування, 1 позовна заява у сфері захисту навколишнього природного середовища на суму 14 тис грн, 9 позовних заяв у бюджетній сфері на загальну суму 249,6 тис. грн.

Упродовж поточного року задоволено 10 позовів на загальну суму 1848 тис. грн.

На виконанні Корецького ДВС перебувають 9 виконавчих проваджень у справах за позовами прокурорів. Залишок невиконаних судових рішень складає 106 тис. грн.

Внесено 4 скарги на бездіяльність державних виконавців, які розглянуто та задоволено.

Не допущено росту злочинності серед неповнолітніх, а саме 1 правопорушення проти 2 за аналогічний період минулого року.

У сфері захисту прав і свобод дітей заявлено 2 позови на загальну суму 796 тис. грн, які судами задоволено.

Залишається активною діяльність місцевої прокуратури у сфері запобігання і протидії корупції.

Опісля розглянули проекти рішень про внесення змін та доповнень до Програми правової освіти населення Корецького району на 2018-2020 роки, про району програму розвитку та фінансової підтримки КНП «Корецький районний цент первинної медико-санітарної допомоги» Корецької районної ради на 2018-2020 роки, про реорганізацію КЗ ОЗ «Корецька центральна районна лікарня», про затвердження положень про проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників (фахівців) Інклюзивно-ресурсного центру Корецької районної ради. Також депутати одноголосно підтримали звернення депутатів Березнівської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання ситуації на ринку деревини. Засідання сесії відбулося 27 вересня.

Інна ПРИШВА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело