e-mail
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
25 22.10.2018

елошок 16 жовтня відбулася церемонія нагородження найкращих велосипедистів Кубку «Велошок-2018». На вручення нагород завітали голова районної ради Ігор Хоменчук, заступник голови РДА Олександр Сухий, міський голова Людмила Дмитрук, керівник велоклубу «Велошок» Геннадій Завадський, учасники та вболівальники велоклубу.

Як зазначив Геннадій Завадський, невипадково нагородження відбулося у Корецькій ЗШ № 1, адже у цих велосипедних перегонах заклад дійсно є «школою №1»: найбільше учасників саме з цієї школи, другий рік поспіль переможець велозмагань теж звідси.

Відбулися найграндіозніші кубкові велоперегони на теренах Кореччини. Цьогоріч велоклуб справді має чим пишатися, адже здобув чимало вагомих досягнень.

– Ми провели 11 етапів на різних трасах, причому ці траси були спеціально адаптовані для школярів, щоб ніхто не травмувався, – розповів пан Геннадій. – Розробили спеціальні номерки для наших велосипедистів, закупили велошоломи та велоформу. Завдяки спонсорам протягом 11 етапів видано призів на суму 10 тисяч гривень, закуплено велосипед вартістю 5 тисяч. Участь у перегонах взяли 127 учасників, на наступний рік плануємо залучити до 200 велосипедистів, а то й більше. Але кількісне наповнення – це не головне. Суть наших перегонів – виховання здорової нації, патріотичної молоді. Тут діти зміцнюються як морально, так і фізично. Конкуренція спонукає до тренувань і молодь, і дорослих.

Veloshok 2018Отож у десятку найкращих велосипедистів увійшли: 10 місце – Андрій Міськевич, 9 місце – Володимир Прокопчук, 8 місце – Олександр Бондар, який став переможцем ще й у категорії «Найкращий веловчитель», 7 місце – Яків Бобровський, 6 місце – Дмитро Ткач, 5 – Любомир Кундеус, 4 місце і перемогу у категорії «Найкраща велосипедистка Кореччини» здобула Ірина Волинець. Переможець у категорії «Досвідчені» – Юрій Новак. У призову трійку увійшли Михайло Онищук (3 місце), Вадим Столярчук (2 місце), а кращим велосипедистом Кореччини і володарем Кубку «Велошок-2018» став Максим Онищук, який минулого року був переможцем у категорії «Школярі».

Головний приз – велосипед, спонсором якого виступили районна рада та райдержадміністрація, виборов Вадим Столярчук, посівши друге загальне місце, але перше серед школярів.

Тож вітаємо переможців, а про володаря Кубку «Велошок-2018» Максима Онищука читайте згодом.