телефон  (03651) 21010
e-mail  
ПОШУК НА САЙТІ
ГОЛОВНЕ МЕНЮ
208 02.11.2018

IMG 6073Під головуванням голови районної ради Ігоря Хоменчука у вівторок, 30 жовтня, відбулося засідання двадцять сьомої позачергової сесії районної ради. На скликання прибуло 18 депутатів. На порядку денному було розглянуто два питання – «Про звернення депутатів Корецької районної ради до Президента України щодо підвищення ціни на газ для населення», «Про звернення депутатів Корецької районної ради до Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася у зв’язку з підвищенням ціни на газ».

 

Після активного обговорення, дискусій та внесення змін з поправками депутати одноголосно підтримали два звернення. (Ознайомитися можна на вкладці "Рішення 27 сесії районної ради")

IMG 6081Крім того про зміни щодо надання житлових субсидій населенню району присутніх проінформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Анатолій Іващук.

        З 1 жовтня при розрахунку житлової субсидії не враховуються до сукупного доходу сплачені аліменти і спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка на рік становить до 2500 гривень за голову. Субсидію на загальних умовах можуть отримати ті громадяни, у яких є заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску з вини роботодавця (якщо він не платить податок за працівника), – зазначив Анатолій Васильович. – Право на допомогу від уряду мають ті сім'ї, опалювальна (а не загальна) площа житла яких не перевищує 120 м2 для квартири і 200 м2 для індивідуального будинку. Якщо член домогосподарства не має доходів, або перебуває у складних життєвих обставинах через хворобу, або в складі домогосподарства є працездатні алко- або наркозалежні (при наявності довідки від лікаря), онкохворі (при наявності висновку ЛКК), субсидію має право призначити Комісія з питань призначення житлових субсидій. На понаднормову площу, але не більше, ніж 30% від норми, мають право громадяни, які отримують пенсію у зв'язку з втратою годувальника, ті, хто досяг пенсійного віку або отримує пенсію за вислугу років, а також ті, хто отримує державну соціальну допомогу по інвалідності з дитинства, діти з інвалідністю. Зміни також стосуються сплати обов'язкового платежу. З 1 жовтня, коли вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов'язкового платежу, субсидіант має право платити тільки вартість фактично спожитої послуги. Для прикладу, якщо розмір обов'язкового платежу за певну послуг становить 200 гривень на місяць, але домогосподарство її спожило тільки на 120 гривень, сплаті підлягатиме фактичний обсяг споживання, тобто 120 гривень. Без обов'язкової сплати ЄСВ субсидію можуть отримати наступні категорії осіб: безробітні в сільській місцевості, райцентрі, селищах міського типу (комісія з питань призначення житлових субсидій має право ухвалити позитивне для заявника рішення); безробітні в місті за умови перебування на обліку в центрі зайнятості; громадяни, які працюють за кордоном і сплачують там ЄСВ, який підтверджується документально, тоді домогосподарство в Україні, де зареєстрована така особа, має можливість отримати субсидію на загальних умовах.

Інна ПРИШВА

прапор районної ради корецького району © 2016 - 2020 Корецька районна рада
Використання матеріалів тільки з посиланням на джерело